Football Stats
Herb Nõmme United
Nõmme UnitedŚr. pkt/mecz 0.90
Estonia / Meistriliiga12 września 2026 16:00
Herb Flora Tallinn
Flora TallinnŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Nõmme United

Streaki - Nõmme United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nõmme United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Nõmme United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Nõmme United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nõmme United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Nõmme United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nõmme United — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Nõmme United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Nõmme United — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Nõmme United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nõmme United — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Flora Tallinn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Flora Tallinn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Flora Tallinn — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Flora Tallinn — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Flora Tallinn — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Flora Tallinn — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Flora Tallinn — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Nõmme United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nõmme United — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nõmme United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nõmme United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Nõmme United — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Flora Tallinn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Flora Tallinn — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Flora Tallinn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb Flora TallinnFlora Tallinn12Herb Nõmme UnitedNõmme United
29.05Herb Nõmme UnitedNõmme United04Herb Flora TallinnFlora Tallinn
07.03Herb Flora TallinnFlora Tallinn30Herb Nõmme UnitedNõmme United
05.10Herb Nõmme UnitedNõmme United04Herb Flora TallinnFlora Tallinn
18.08Herb Flora TallinnFlora Tallinn10Herb Nõmme UnitedNõmme United
29.06Herb Nõmme UnitedNõmme United11Herb Flora TallinnFlora Tallinn
01.03Herb Flora TallinnFlora Tallinn20Herb Nõmme UnitedNõmme United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Flora Tallinn jest o 50% lepsza niż Nõmme United pod względem odsetku wygranych meczów.

Nõmme UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
4.40
3.90
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
2.20
2.90
2.55
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Flora TallinnDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.00
3.20
Strzelone
1.50
1.90
1.70
Stracone
1.90
1.10
1.50
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Flora Tallinn jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Nõmme United u siebie
1.90 gola/mecz
Flora Tallinn na wyjeździe

Progi bramkowe

Nõmme UnitedFlora Tallinn
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
95% (19/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemNõmme UnitedFlora Tallinn
Match Corners AVG
11.00 (2/40)
11.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNõmme UnitedFlora Tallinn
Corners Earned Match
6.50
6.50
More Corners Than Opponent
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 5.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 6.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
13
13

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemNõmme UnitedFlora Tallinn
Match Cards AVG
4.00 (2/2)
4.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNõmme UnitedFlora Tallinn
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 3.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Meistriliiga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Levadia Tallinn241851592.46
2Kalju Nomme251357441.76
3Flora Tallinn2414010421.75
4Paide241266421.75
5Tammeka231229381.65
6Laagri2510114311.24
7Vaprus248412281.17
8Kuressaare257414251.00
9Nõmme United258116251.00
10Trans Narva255218170.68