Football Stats
Herb Leiknir R.
Leiknir R.Śr. pkt/mecz 1.30
Islandia / 1. Deild13 czerwca 2026 16:00
Herb Vestri
VestriŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Leiknir R.

1W — Leiknir R.1D4W — Vestri

Streaki - Leiknir R.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leiknir R. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Leiknir R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leiknir R. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Leiknir R. — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Leiknir R. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Leiknir R. — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Vestri

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vestri — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vestri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vestri — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vestri — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vestri — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vestri — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vestri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Leiknir R.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leiknir R. — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leiknir R. — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leiknir R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Vestri

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vestri — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb VestriVestri20Herb Leiknir R.Leiknir R.
13.06Herb Leiknir R.Leiknir R.10Herb VestriVestri
20.08Herb Leiknir R.Leiknir R.12Herb VestriVestri
28.06Herb VestriVestri10Herb Leiknir R.Leiknir R.
19.08Herb VestriVestri10Herb Leiknir R.Leiknir R.
28.06Herb Leiknir R.Leiknir R.00Herb VestriVestri

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leiknir R. jest o 17% lepsza niż Vestri pod względem odsetku wygranych meczów.

Leiknir R.DomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
3.20
2.65
Strzelone
0.90
1.50
1.20
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
VestriDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
4.20
3.30
3.75
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
2.50
2.10
2.30
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Vestri jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Leiknir R. u siebie
1.20 gola/mecz
Vestri na wyjeździe

Progi bramkowe

Leiknir R.Vestri
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLeiknir R.Vestri
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 5.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
1. Deild — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Afturelding211434452.14
2Throttur Reykjavik211245401.90
3Fylkir211317401.90
4HK Kopavogur211128351.67
5Njardvik211128351.67
6Leiknir R.21849281.33
7Grotta218310271.29
8Vestri218310271.29
9IR Reykjavik217410251.19
10Grindavik21597241.14
11Völsungur216510231.10
12Ægir21221780.38