Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Völsungur
Streaki - Völsungur
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Völsungur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Völsungur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Völsungur — przegrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Völsungur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Völsungur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Völsungur — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Völsungur — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Völsungur — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Afturelding
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Afturelding — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Afturelding — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Afturelding — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Afturelding — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Afturelding — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Afturelding — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Afturelding — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Afturelding — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Völsungur
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Völsungur — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Völsungur — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Völsungur — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Völsungur — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Völsungur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Völsungur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Afturelding
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Afturelding — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Afturelding jest o 200% lepsza niż Völsungur pod względem odsetku wygranych meczów.
| Völsungur | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 4.30 | 3.85 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Afturelding | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 5.10 | 2.80 | 3.95 |
Strzelone | 3.10 | 1.50 | 2.30 |
Stracone | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Dvs Leiknir R.3-3
- 27.06.2026Dvs Grotta2-2
- 21.06.2026Dvs IR Reykjavik4-4
- 13.06.2026Wvs Njardvik2-1
- 06.06.2026Lvs Vestri1-5
- 31.05.2026Lvs Ægir2-3
- 27.05.2026Lvs HK Kopavogur0-1
- 23.05.2026Lvs Fylkir0-1
- 17.05.2026Lvs Grindavik1-3
- 09.05.2026Lvs Throttur Reykjavik0-3
- 03.07.2026Wvs IR Reykjavik1-0
- 29.06.2026Wvs Ægir8-1
- 26.06.2026Wvs Njardvik2-0
- 21.06.2026Lvs Vestri0-2
- 05.06.2026Lvs HK Kopavogur1-2
- 31.05.2026Wvs Fylkir5-1
- 27.05.2026Wvs Grindavik3-1
- 22.05.2026Wvs Throttur Reykjavik4-3
- 18.05.2026Wvs Grotta3-1
- 08.05.2026Wvs Leiknir R.3-0
Progi bramkowe
| Völsungur | Afturelding | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Völsungur | Afturelding | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Völsungur | Afturelding | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Völsungur | Afturelding | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |

