Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Afturelding
Streaki - Afturelding
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Afturelding — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Afturelding — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Afturelding — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Afturelding — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Afturelding — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Afturelding — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Leiknir R.
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Leiknir R. — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Leiknir R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Leiknir R. — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Leiknir R. — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Leiknir R. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Leiknir R. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Leiknir R. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Leiknir R. — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Afturelding
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Afturelding — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Leiknir R.
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Leiknir R. — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Leiknir R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Leiknir R. — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Afturelding jest o 25% lepsza niż Leiknir R. pod względem odsetku wygranych meczów.
| Afturelding | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 5.10 | 3.10 | 4.10 |
Strzelone | 3.10 | 2.00 | 2.55 |
Stracone | 2.00 | 1.10 | 1.55 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Leiknir R. | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.80 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Wvs Völsungur6-1
- 03.07.2026Wvs IR Reykjavik1-0
- 29.06.2026Wvs Ægir8-1
- 26.06.2026Wvs Njardvik2-0
- 21.06.2026Lvs Vestri0-2
- 05.06.2026Lvs HK Kopavogur1-2
- 31.05.2026Wvs Fylkir5-1
- 27.05.2026Wvs Grindavik3-1
- 22.05.2026Wvs Throttur Reykjavik4-3
- 18.05.2026Wvs Grotta3-1
- 10.07.2026Lvs Grotta0-1
- 04.07.2026Dvs Völsungur3-3
- 26.06.2026Wvs IR Reykjavik2-1
- 19.06.2026Lvs Njardvik0-1
- 13.06.2026Wvs Vestri1-0
- 05.06.2026Wvs Ægir3-0
- 31.05.2026Wvs HK Kopavogur4-1
- 27.05.2026Lvs Fylkir0-3
- 22.05.2026Dvs Grindavik0-0
- 18.05.2026Dvs Throttur Reykjavik1-1
Progi bramkowe
| Afturelding | Leiknir R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Afturelding | Leiknir R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Afturelding | Leiknir R. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Afturelding | Leiknir R. | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |

