Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Afturelding
Streaki - Afturelding
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Afturelding — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Afturelding — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Afturelding — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Afturelding — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Grotta
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Grotta — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Grotta — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Grotta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Grotta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grotta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grotta — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grotta — obie drużyny strzelają (BTTS) (16/20, 80%)
- Grotta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
- Grotta — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Afturelding
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Afturelding — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Grotta
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Grotta — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Grotta — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Afturelding jest o 38% lepsza niż Grotta pod względem odsetku wygranych meczów.
| Afturelding | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 5.10 | 4.10 | 4.60 |
Strzelone | 3.30 | 2.60 | 2.95 |
Stracone | 1.80 | 1.50 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Grotta | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 2.70 | 3.65 |
Strzelone | 2.10 | 1.50 | 1.80 |
Stracone | 2.50 | 1.20 | 1.85 |
BTTS % | 100% | 60% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 40% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Wvs Ægir7-0
- 17.08.2026Dvs HK Kopavogur2-2
- 13.08.2026Dvs Fylkir3-3
- 07.08.2026Wvs Grindavik4-1
- 29.07.2026Lvs Throttur Reykjavik1-4
- 21.07.2026Dvs Fylkir1-1
- 16.07.2026Wvs Leiknir R.3-2
- 11.07.2026Wvs Völsungur6-1
- 03.07.2026Wvs IR Reykjavik1-0
- 29.06.2026Wvs Ægir8-1
- 21.08.2026Lvs IR Reykjavik1-3
- 17.08.2026Dvs Grindavik0-0
- 13.08.2026Lvs Njardvik1-4
- 08.08.2026Dvs Throttur Reykjavik1-1
- 03.08.2026Wvs Vestri3-0
- 18.07.2026Wvs Ægir6-1
- 14.07.2026Lvs Grindavik1-2
- 10.07.2026Wvs Leiknir R.1-0
- 03.07.2026Wvs HK Kopavogur2-1
- 27.06.2026Dvs Völsungur2-2
Progi bramkowe
| Afturelding | Grotta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Afturelding | Grotta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Afturelding | Grotta | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Afturelding | Grotta | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |

