Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy HK Kopavogur
Streaki - HK Kopavogur
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HK Kopavogur — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- HK Kopavogur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- HK Kopavogur — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- HK Kopavogur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- HK Kopavogur — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- HK Kopavogur — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- HK Kopavogur — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- HK Kopavogur — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- HK Kopavogur — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- HK Kopavogur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- HK Kopavogur — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- HK Kopavogur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - IR Reykjavik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IR Reykjavik — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- IR Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- IR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- IR Reykjavik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- IR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- IR Reykjavik — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- IR Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- IR Reykjavik — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - HK Kopavogur
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HK Kopavogur — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 HK Kopavogur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 HK Kopavogur — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - IR Reykjavik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HK Kopavogur jest o 120% lepsza niż IR Reykjavik pod względem odsetku wygranych meczów.
| HK Kopavogur | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 4.30 | 4.15 |
Strzelone | 2.50 | 1.90 | 2.20 |
Stracone | 1.50 | 2.40 | 1.95 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| IR Reykjavik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 4.30 | 3.80 |
Strzelone | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
Stracone | 1.60 | 2.70 | 2.15 |
BTTS % | 70% | 90% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 10.07.2026Wvs Ægir4-3
- 03.07.2026Lvs Grotta1-2
- 26.06.2026Wvs Fylkir2-0
- 21.06.2026Dvs Grindavik2-2
- 12.06.2026Lvs Throttur Reykjavik0-2
- 05.06.2026Wvs Afturelding2-1
- 31.05.2026Lvs Leiknir R.1-4
- 27.05.2026Wvs Völsungur1-0
- 22.05.2026Lvs IR Reykjavik1-3
- 18.05.2026Wvs Njardvik2-0
- 10.07.2026Dvs Throttur Reykjavik1-1
- 03.07.2026Lvs Afturelding0-1
- 26.06.2026Lvs Leiknir R.1-2
- 21.06.2026Dvs Völsungur4-4
- 17.06.2026Wvs Grotta2-1
- 05.06.2026Lvs Njardvik1-5
- 31.05.2026Lvs Vestri0-1
- 27.05.2026Lvs Ægir1-4
- 22.05.2026Wvs HK Kopavogur3-1
- 18.05.2026Lvs Fylkir1-2
Progi bramkowe
| HK Kopavogur | IR Reykjavik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| HK Kopavogur | IR Reykjavik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| HK Kopavogur | IR Reykjavik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | HK Kopavogur | IR Reykjavik | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |

