Football Stats
Herb Vestri
VestriŚr. pkt/mecz 1.10
Islandia / 1. Deild13 sierpnia 2026 20:00
Herb IR Reykjavik
IR ReykjavikŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Vestri

2W — Vestri0D0W — IR Reykjavik

Streaki - Vestri

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vestri — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Vestri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vestri — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Vestri — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vestri — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vestri — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vestri — poniżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Vestri — poniżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Vestri — poniżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)

Streaki - IR Reykjavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IR Reykjavik — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • IR Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • IR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • IR Reykjavik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IR Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • IR Reykjavik — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • IR Reykjavik — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • IR Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Vestri

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vestri — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Vestri — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu

Serie - IR Reykjavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IR Reykjavik — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IR Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IR Reykjavik — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.08Herb VestriVestri10Herb IR ReykjavikIR Reykjavik
31.05Herb IR ReykjavikIR Reykjavik01Herb VestriVestri

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vestri jest o 20% lepsza niż IR Reykjavik pod względem odsetku wygranych meczów.

VestriDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
4.00
3.50
3.75
Strzelone
1.80
1.10
1.45
Stracone
2.20
2.40
2.30
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
IR ReykjavikDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.30
4.40
3.85
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
1.50
2.90
2.20
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Vestri jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Vestri u siebie
1.50 gola/mecz
IR Reykjavik na wyjeździe

Progi bramkowe

VestriIR Reykjavik
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVestriIR Reykjavik
Match Cards AVG
0.50 (2/2)
0.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 1.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 2.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 3.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
1
1
Highest in a Match
1
1
Lowest in a Match
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVestriIR Reykjavik
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 4.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 5.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
1. Deild — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Afturelding211434452.14
2Throttur Reykjavik211245401.90
3Fylkir211317401.90
4HK Kopavogur211128351.67
5Njardvik211128351.67
6Leiknir R.21849281.33
7Grotta218310271.29
8Vestri218310271.29
9IR Reykjavik217410251.19
10Grindavik21597241.14
11Völsungur216510231.10
12Ægir21221780.38