Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Riga
Streaki - Riga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Riga — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Riga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Riga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Riga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Riga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Riga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Riga — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Rīgas FS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rīgas FS — wygrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
- Rīgas FS — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Rīgas FS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Rīgas FS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Rīgas FS — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rīgas FS — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Riga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Riga — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Riga — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Rīgas FS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rīgas FS — wygrywa w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Rīgas FS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rīgas FS jest o 38% lepsza niż Riga pod względem odsetku wygranych meczów.
| Riga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 70% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 4.30 | 4.05 |
Strzelone | 2.60 | 3.20 | 2.90 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
| Rīgas FS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 100% | 90% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.10 | 3.55 |
Strzelone | 3.30 | 2.20 | 2.75 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.06.2026Wvs Ogre United4-1
- 29.05.2026Wvs Grobiņa2-0
- 24.05.2026Wvs Super Nova3-0
- 20.05.2026Wvs Tukums3-1
- 16.05.2026Dvs FS Jelgava2-2
- 12.05.2026Wvs Auda4-1
- 08.05.2026Wvs BFC Daugavpils3-1
- 03.05.2026Wvs FK Liepaja1-0
- 28.04.2026Dvs Rīgas FS3-3
- 22.04.2026Wvs Ogre United4-0
- 13.06.2026Wvs Grobiņa3-1
- 29.05.2026Wvs Super Nova2-1
- 25.05.2026Wvs Tukums3-1
- 21.05.2026Wvs FS Jelgava4-0
- 17.05.2026Wvs Auda3-0
- 13.05.2026Wvs BFC Daugavpils1-0
- 08.05.2026Wvs FK Liepaja5-0
- 02.05.2026Wvs Ogre United4-3
- 28.04.2026Dvs Riga3-3
- 22.04.2026Wvs Grobiņa1-0
Progi bramkowe
| Riga | Rīgas FS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Riga | Rīgas FS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Riga | Rīgas FS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Riga | Rīgas FS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |

