Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Auda
Streaki - Auda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Auda — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Auda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Auda — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Auda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Auda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Auda — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Auda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Auda — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Auda — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Auda — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Auda — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Auda — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Auda — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Auda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Auda — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Streaki - Ogre United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ogre United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ogre United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ogre United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ogre United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ogre United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ogre United — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ogre United — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Auda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Auda — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Auda — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Auda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Ogre United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ogre United — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ogre United — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Ogre United — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ogre United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Auda jest o 300% lepsza niż Ogre United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Auda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.60 | 2.30 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 0.50 | 1.40 | 0.95 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Ogre United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.90 | 3.75 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 2.40 | 2.90 | 2.65 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Super Nova1-1
- 25.08.2026Wvs FK Liepaja1-0
- 21.08.2026Wvs Tukums3-0
- 13.08.2026Lvs Dinamo Tirana0-4
- 09.08.2026Wvs FS Jelgava1-0
- 04.08.2026Wvs Dinamo Tirana1-0
- 30.07.2026Wvs FCSB4-1
- 26.07.2026Wvs BFC Daugavpils1-0
- 23.07.2026Wvs FCSB3-2
- 11.07.2026Wvs FK Liepaja1-0
- 30.08.2026Lvs Rīgas FS0-3
- 22.08.2026Lvs FS Jelgava2-3
- 09.08.2026Lvs Riga1-4
- 27.07.2026Dvs Grobiņa2-2
- 19.07.2026Lvs BFC Daugavpils0-4
- 06.07.2026Wvs Super Nova2-1
- 30.06.2026Lvs FK Liepaja0-4
- 26.06.2026Wvs Tukums3-2
- 22.06.2026Lvs Rīgas FS0-6
- 17.06.2026Wvs FS Jelgava2-0
Progi bramkowe
| Auda | Ogre United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Auda | Ogre United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| Auda | Ogre United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Auda | Ogre United | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 1.00 (1/40) | 1.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Auda | Ogre United | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 1.00 | 1.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Earned | 1 | 1 | — |
| Ogółem | Auda | Ogre United | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 0.00 | 0.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 0 | 0 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Auda | Ogre United | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 0.00 (1/1) | 0.00 (1/1) | — |
Over 0.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 1.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Total Cards | 0 | 0 | — |
Highest in a Match | 0 | 0 | — |
Lowest in a Match | 0 | 0 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Auda | Ogre United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 35% (7/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 80% (16/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

