Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy KPV-j
Streaki - KPV-j
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KPV-j — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- KPV-j — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- KPV-j — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- KPV-j — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- KPV-j — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- KPV-j — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- KPV-j — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- KPV-j — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - PKKU
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- PKKU — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- PKKU — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- PKKU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- PKKU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- PKKU — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- PKKU — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- PKKU — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - KPV-j
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KPV-j — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KPV-j — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 KPV-j — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 KPV-j — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 KPV-j — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 KPV-j — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 KPV-j — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - PKKU
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 PKKU — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PKKU — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PKKU — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PKKU — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 PKKU — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 PKKU — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 PKKU — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. PKKU jest o 60% lepsza niż KPV-j pod względem odsetku wygranych meczów.
| KPV-j | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.80 | 3.90 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 2.40 | 3.10 | 2.75 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| PKKU | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.70 | 3.25 |
Strzelone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
Stracone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.06.2026Lvs JJK2-3
- 05.06.2026Lvs KuPS Akatemia1-4
- 29.05.2026Wvs Inter Turku II4-2
- 23.05.2026Lvs VJS0-5
- 16.05.2026Lvs Tampere United0-6
- 09.05.2026Lvs SalPa0-6
- 02.05.2026Lvs OLS0-4
- 25.04.2026Lvs Rops0-7
- 20.04.2026Lvs FC jazz0-2
- 11.04.2026Dvs TPV0-0
- 14.06.2026Dvs TPV2-2
- 06.06.2026Wvs JJK3-1
- 29.05.2026Wvs KuPS Akatemia3-0
- 24.05.2026Lvs Inter Turku II1-2
- 09.05.2026Dvs Tampere United0-0
- 02.05.2026Wvs SalPa2-0
- 25.04.2026Lvs OLS0-2
- 18.04.2026Lvs Rops0-2
- 11.04.2026Wvs FC jazz5-1
- 04.04.2026Dvs KPV-j2-2
Progi bramkowe
| KPV-j | PKKU | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| KPV-j | PKKU | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| KPV-j | PKKU | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | KPV-j | PKKU | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |

