Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy SalPa
Streaki - SalPa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SalPa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- SalPa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- SalPa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- SalPa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- SalPa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- SalPa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - VJS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- VJS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- VJS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- VJS — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- VJS — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- VJS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- VJS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- VJS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - SalPa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SalPa — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 SalPa — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 SalPa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SalPa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - VJS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 VJS — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 VJS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. VJS jest o 13% lepsza niż SalPa pod względem odsetku wygranych meczów.
| SalPa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 3.20 | 3.50 |
Strzelone | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Stracone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| VJS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.50 | 3.00 |
Strzelone | 1.60 | 2.20 | 1.90 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Dvs Rops2-2
- 12.06.2026Wvs KuPS Akatemia4-3
- 06.06.2026Lvs OLS0-5
- 28.05.2026Wvs FC jazz2-1
- 23.05.2026Wvs TPV4-2
- 16.05.2026Dvs JJK2-2
- 09.05.2026Wvs KPV-j6-0
- 02.05.2026Lvs PKKU0-2
- 24.04.2026Lvs Inter Turku II2-3
- 18.04.2026Dvs VJS1-1
- 29.06.2026Wvs TPV2-1
- 13.06.2026Lvs Rops0-2
- 06.06.2026Dvs FC jazz1-1
- 02.06.2026Dvs JJK2-2
- 23.05.2026Wvs KPV-j5-0
- 09.05.2026Wvs Inter Turku II3-2
- 02.05.2026Dvs KuPS Akatemia0-0
- 24.04.2026Wvs Tampere United4-0
- 18.04.2026Dvs SalPa1-1
- 11.04.2026Lvs OLS0-1
Progi bramkowe
| SalPa | VJS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| SalPa | VJS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| SalPa | VJS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | SalPa | VJS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

