Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy TPV
Streaki - TPV
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- TPV — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- TPV — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- TPV — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- TPV — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- TPV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- TPV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- TPV — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - SalPa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SalPa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- SalPa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- SalPa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- SalPa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SalPa — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- SalPa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- SalPa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - TPV
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 TPV — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 TPV — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 TPV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 TPV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - SalPa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SalPa — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SalPa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SalPa jest o 43% lepsza niż TPV pod względem odsetku wygranych meczów.
| TPV | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.70 | 3.85 |
Strzelone | 2.70 | 1.30 | 2.00 |
Stracone | 1.30 | 2.40 | 1.85 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| SalPa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.00 | 3.35 |
Strzelone | 2.40 | 1.20 | 1.80 |
Stracone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.08.2026Lvs OLS2-4
- 01.08.2026Wvs Rops6-3
- 24.07.2026Lvs FC jazz0-4
- 18.07.2026Wvs KuPS Akatemia3-1
- 11.07.2026Wvs KPV-j3-1
- 05.07.2026Wvs JJK1-0
- 29.06.2026Lvs VJS1-2
- 14.06.2026Dvs PKKU2-2
- 06.06.2026Dvs Inter Turku II1-1
- 29.05.2026Lvs Tampere United0-3
- 05.08.2026Wvs JJK2-1
- 01.08.2026Lvs KPV-j0-3
- 25.07.2026Lvs PKKU0-1
- 18.07.2026Wvs Inter Turku II2-1
- 10.07.2026Wvs Tampere United1-0
- 04.07.2026Dvs VJS2-2
- 27.06.2026Dvs Rops2-2
- 12.06.2026Wvs KuPS Akatemia4-3
- 06.06.2026Lvs OLS0-5
- 28.05.2026Wvs FC jazz2-1
Progi bramkowe
| TPV | SalPa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| TPV | SalPa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| TPV | SalPa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | TPV | SalPa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |

