Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy VJS
Streaki - VJS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- VJS — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- VJS — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- VJS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- VJS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- VJS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- VJS — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- VJS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - FC jazz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC jazz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- FC jazz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- FC jazz — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC jazz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC jazz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC jazz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - VJS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 VJS — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 VJS — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 VJS — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 VJS — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 VJS — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - FC jazz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC jazz — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC jazz — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC jazz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC jazz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC jazz jest o 14% lepsza niż VJS pod względem odsetku wygranych meczów.
| VJS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.20 | 3.25 |
Strzelone | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Stracone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| FC jazz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 60% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.90 | 2.85 |
Strzelone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Dvs JJK4-4
- 09.08.2026Wvs KPV-j2-1
- 05.08.2026Dvs PKKU0-0
- 31.07.2026Dvs Inter Turku II1-1
- 26.07.2026Dvs KuPS Akatemia2-2
- 22.07.2026Wvs PKKU3-1
- 18.07.2026Lvs Tampere United0-1
- 11.07.2026Wvs OLS4-3
- 04.07.2026Dvs SalPa2-2
- 29.06.2026Wvs TPV2-1
- 15.08.2026Wvs SalPa2-0
- 09.08.2026Dvs OLS1-1
- 05.08.2026Dvs Rops2-2
- 30.07.2026Dvs KuPS Akatemia2-2
- 24.07.2026Wvs TPV4-0
- 18.07.2026Wvs JJK3-1
- 11.07.2026Lvs PKKU1-2
- 02.07.2026Lvs KPV-j0-1
- 25.06.2026Lvs Tampere United0-1
- 12.06.2026Dvs Inter Turku II1-1
Progi bramkowe
| VJS | FC jazz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
| VJS | FC jazz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
| VJS | FC jazz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | VJS | FC jazz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

