Football Stats
Herb York United
York UnitedŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Forge
ForgeŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy York United

0W — York United3D7W — Forge

Streaki - York United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • York United — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • York United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • York United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • York United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • York United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • York United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • York United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • York United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • York United — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • York United — poniżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • York United — powyżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • York United — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • York United — powyżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • York United — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • York United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • York United — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Forge

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Forge — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Forge — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
  • Forge — powyżej 6.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Forge — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik (4/4, 100%)
  • Forge — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Forge — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Forge — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Forge — poniżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
  • Forge — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Forge — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Serie - York United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 York United — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 York United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 York United — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - Forge

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Forge — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb York UnitedYork United13Herb ForgeForge
07.06Herb York UnitedYork United14Herb ForgeForge
18.10Herb ForgeForge30Herb York UnitedYork United
09.08Herb York UnitedYork United12Herb ForgeForge
29.06Herb ForgeForge22Herb York UnitedYork United
27.04Herb York UnitedYork United22Herb ForgeForge
28.09Herb ForgeForge20Herb York UnitedYork United
24.08Herb York UnitedYork United00Herb ForgeForge
01.06Herb ForgeForge30Herb York UnitedYork United
21.04Herb York UnitedYork United03Herb ForgeForge

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forge jest o 57% lepsza niż York United pod względem odsetku wygranych meczów.

York UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
3.60
2.80
3.20
Strzelone
2.50
0.80
1.65
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
ForgeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
1.80
2.50
2.15
Strzelone
1.40
1.30
1.35
Stracone
0.40
1.20
0.80
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

York United jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
York United u siebie
1.30 gola/mecz
Forge na wyjeździe

Progi bramkowe

York UnitedForge
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
70% (7/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. York United notuje o 35% wyższy wynik niż Forge pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemYork UnitedForge
Match Corners AVG
9.50 (6/40)
11.50 (2/20)
8.50 (4/20)
Over 6.5 Corners
83% (5/6)
50% (1/2)
100% (4/4)
Over 7.5 Corners
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Over 8.5 Corners
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Over 9.5 Corners
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Over 10.5 Corners
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)
Over 11.5 Corners
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)
Over 12.5 Corners
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemYork UnitedForge
Corners Earned Match
4.83
3.50
5.50
More Corners Than Opponent
67% (4/6)
0% (0/2)
100% (4/4)
Over 2.5 Corners Earned
100% (6/6)
100% (2/2)
100% (4/4)
Over 3.5 Corners Earned
83% (5/6)
50% (1/2)
100% (4/4)
Over 4.5 Corners Earned
50% (3/6)
0% (0/2)
75% (3/4)
Over 5.5 Corners Earned
33% (2/6)
0% (0/2)
50% (2/4)
Over 6.5 Corners Earned
17% (1/6)
0% (0/2)
25% (1/4)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Corners Earned
29
7
22

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. York United notuje o 57% wyższy wynik niż Forge pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemYork UnitedForge
Match Cards AVG
4.17 (6/6)
5.50 (2/2)
3.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (6/6)
100% (2/2)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (6/6)
100% (2/2)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
67% (4/6)
100% (2/2)
50% (2/4)
Over 3.5 Cards
67% (4/6)
100% (2/2)
50% (2/4)
Over 4.5 Cards
50% (3/6)
100% (2/2)
25% (1/4)
Over 5.5 Cards
33% (2/6)
50% (1/2)
25% (1/4)
Over 6.5 Cards
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Over 7.5 Cards
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Total Cards
25
11
14
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
2
5
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemYork UnitedForge
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 2.5
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Under 3.5
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Canadian Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cavalry FC191342432.26
2Forge191324412.16
3Atlético Ottawa201037331.65
4Vancouver FC20839271.35
5Supra du Quebec19649221.16
6HFX Wanderers FC205510201.00
7York United17467181.06
8Pacific FC18151280.44