Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Forge
Streaki - Forge
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forge — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Forge — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Forge — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Forge — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Forge — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
- Forge — powyżej 6.5 rożnych (4/4, 100%)
- Forge — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
- Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik (4/4, 100%)
- Forge — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Forge — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
- Forge — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Forge — poniżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
- Forge — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Forge — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
Streaki - HFX Wanderers FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HFX Wanderers FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Forge
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forge — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu
Serie - HFX Wanderers FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forge jest o 83% lepsza niż HFX Wanderers FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Forge | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.70 | 2.25 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 0.40 | 1.20 | 0.80 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 70% | 30% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| HFX Wanderers FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.70 | 2.75 |
Strzelone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Wvs York United4-1
- 31.05.2026Wvs Cavalry FC1-0
- 24.05.2026Lvs Atlético Ottawa1-2
- 13.05.2026Wvs Supra du Quebec1-0
- 02.05.2026Wvs HFX Wanderers FC3-1
- 26.04.2026Wvs Pacific FC1-0
- 18.04.2026Dvs Cavalry FC0-0
- 12.04.2026Wvs Vancouver FC1-0
- 04.04.2026Wvs Atlético Ottawa2-0
- 02.11.2025Lvs Cavalry FC0-1
- 06.06.2026Lvs Cavalry FC0-2
- 30.05.2026Wvs Vancouver FC1-0
- 23.05.2026Dvs York United1-1
- 17.05.2026Lvs Atlético Ottawa0-1
- 02.05.2026Lvs Forge1-3
- 24.04.2026Lvs Supra du Quebec1-2
- 18.04.2026Dvs Pacific FC2-2
- 11.04.2026Dvs York United2-2
- 04.04.2026Wvs Vancouver FC1-0
- 22.10.2025Dvs York United1-1
Progi bramkowe
| Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. HFX Wanderers FC notuje o 18% wyższy wynik niż Forge pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.25 (8/40) | 8.50 (4/20) | 10.00 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Over 8.5 Corners | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Over 9.5 Corners | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
Over 10.5 Corners | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Over 12.5 Corners | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Over 13.5 Corners | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Over 14.5 Corners | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.25 | 5.50 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Corners Earned | 34 | 22 | 12 |
| Ogółem | Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | 3.00 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (5/8) | 25% (1/4) | 100% (4/4) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (3/8) | 0% (0/4) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners Against | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Corners Against | 40 | 12 | 28 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. HFX Wanderers FC notuje o 43% wyższy wynik niż Forge pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (8/8) | 3.50 (4/4) | 5.00 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Cards | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
Over 4.5 Cards | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Cards | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Total Cards | 34 | 14 | 20 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 6 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Forge | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

