Football Stats
Herb Pacific FC
Pacific FCŚr. pkt/mecz 0.35
Herb HFX Wanderers FC
HFX Wanderers FCŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Pacific FC

Streaki - Pacific FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pacific FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Pacific FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Pacific FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Pacific FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Pacific FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pacific FC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Pacific FC — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Pacific FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Pacific FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/6, 100%)
  • Pacific FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/6, 100%)
  • Pacific FC — powyżej 7.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Pacific FC — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Pacific FC — poniżej 6.5 kartek (5/6, 83%)
  • Pacific FC — przegrywa 2. połowę (14/20, 70%)

Streaki - HFX Wanderers FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HFX Wanderers FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HFX Wanderers FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/6, 100%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 8.5 rożnych (5/6, 83%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek (5/6, 83%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 1.5 spalonych (4/5, 80%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Pacific FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pacific FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — przegrywa 2. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Pacific FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - HFX Wanderers FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Pacific FCPacific FC43Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
05.07Herb Pacific FCPacific FC12Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
26.06Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC52Herb Pacific FCPacific FC
18.04Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC22Herb Pacific FCPacific FC
20.09Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC30Herb Pacific FCPacific FC
16.08Herb Pacific FCPacific FC22Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
12.07Herb Pacific FCPacific FC32Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
19.04Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC31Herb Pacific FCPacific FC
18.09Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC22Herb Pacific FCPacific FC
08.09Herb Pacific FCPacific FC30Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Pacific FCDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
3.50
3.40
3.45
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
2.30
2.50
2.40
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
HFX Wanderers FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.00
2.40
2.70
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Pacific FC jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Pacific FC u siebie
0.90 gola/mecz
HFX Wanderers FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Pacific FCHFX Wanderers FC
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. HFX Wanderers FC notuje o 21% wyższy wynik niż Pacific FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPacific FCHFX Wanderers FC
Match Corners AVG
9.75 (12/40)
8.83 (6/20)
10.67 (6/20)
Over 6.5 Corners
83% (10/12)
83% (5/6)
83% (5/6)
Over 7.5 Corners
83% (10/12)
83% (5/6)
83% (5/6)
Over 8.5 Corners
67% (8/12)
50% (3/6)
83% (5/6)
Over 9.5 Corners
50% (6/12)
33% (2/6)
67% (4/6)
Over 10.5 Corners
25% (3/12)
17% (1/6)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
25% (3/12)
17% (1/6)
33% (2/6)
Over 12.5 Corners
25% (3/12)
17% (1/6)
33% (2/6)
Over 13.5 Corners
25% (3/12)
17% (1/6)
33% (2/6)
Over 14.5 Corners
8% (1/12)
0% (0/6)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPacific FCHFX Wanderers FC
Corners Earned Match
4.08
3.17
5.00
More Corners Than Opponent
33% (4/12)
17% (1/6)
50% (3/6)
Over 2.5 Corners Earned
67% (8/12)
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 3.5 Corners Earned
58% (7/12)
50% (3/6)
67% (4/6)
Over 4.5 Corners Earned
42% (5/12)
17% (1/6)
67% (4/6)
Over 5.5 Corners Earned
17% (2/12)
0% (0/6)
33% (2/6)
Over 6.5 Corners Earned
17% (2/12)
0% (0/6)
33% (2/6)
Over 7.5 Corners Earned
17% (2/12)
0% (0/6)
33% (2/6)
Over 8.5 Corners Earned
8% (1/12)
0% (0/6)
17% (1/6)
Corners Earned
49
19
30

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Pacific FC notuje o 17% wyższy wynik niż HFX Wanderers FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPacific FCHFX Wanderers FC
Match Cards AVG
4.33 (12/12)
4.67 (6/6)
4.00 (6/6)
Over 0.5 Cards
100% (12/12)
100% (6/6)
100% (6/6)
Over 1.5 Cards
100% (12/12)
100% (6/6)
100% (6/6)
Over 2.5 Cards
67% (8/12)
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 3.5 Cards
67% (8/12)
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 4.5 Cards
50% (6/12)
50% (3/6)
50% (3/6)
Over 5.5 Cards
33% (4/12)
50% (3/6)
17% (1/6)
Over 6.5 Cards
17% (2/12)
33% (2/6)
0% (0/6)
Over 7.5 Cards
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Total Cards
52
28
24
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPacific FCHFX Wanderers FC
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Canadian Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cavalry FC191342432.26
2Forge191324412.16
3Atlético Ottawa201037331.65
4Vancouver FC20839271.35
5Supra du Quebec19649221.16
6HFX Wanderers FC205510201.00
7York United17467181.06
8Pacific FC18151280.44