Football Stats
Herb HFX Wanderers FC
HFX Wanderers FCŚr. pkt/mecz 1.20
Herb Supra du Quebec
Supra du QuebecŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy HFX Wanderers FC

Streaki - HFX Wanderers FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • HFX Wanderers FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/8, 88%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek (7/8, 87%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/8, 75%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 1.5 spalonych (5/7, 71%)

Streaki - Supra du Quebec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Supra du Quebec — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Supra du Quebec — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Supra du Quebec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Supra du Quebec — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek (5/5, 100%)
  • Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
  • Supra du Quebec — nie wygrywa 1. połowę (9/11, 82%)
  • Supra du Quebec — powyżej 39.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Supra du Quebec — poniżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Supra du Quebec — poniżej 11.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Supra du Quebec — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Supra du Quebec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)

Serie - HFX Wanderers FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HFX Wanderers FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Supra du Quebec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Supra du Quebec — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.07Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC23Herb Supra du QuebecSupra du Quebec
24.04Herb Supra du QuebecSupra du Quebec21Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HFX Wanderers FC jest o 11% lepsza niż Supra du Quebec pod względem odsetku wygranych meczów.

HFX Wanderers FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.00
2.40
2.70
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Supra du QuebecDomWyjazdOgółem
Win %
29%
25%
27%
Śr. goli/mecz
2.86
4.00
3.27
Strzelone
1.14
1.75
1.36
Stracone
1.71
2.25
1.91
BTTS %
71%
75%
73%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
29%
25%
27%

Ostatnie 10 meczów

Supra du Quebec jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
HFX Wanderers FC u siebie
1.75 gola/mecz
Supra du Quebec na wyjeździe

Progi bramkowe

HFX Wanderers FCSupra du Quebec
Over 0.5
100% (10/10)
100% (4/4)
Over 1.5
80% (8/10)
75% (3/4)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (2/4)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (2/4)
Nie strzelił
10% (1/10)
25% (1/4)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (5/11)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (5/11)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
64% (7/11)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
64% (7/11)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHFX Wanderers FCSupra du Quebec
Match Corners AVG
9.46 (13/31)
9.63 (8/20)
9.20 (5/11)
Over 6.5 Corners
69% (9/13)
75% (6/8)
60% (3/5)
Over 7.5 Corners
69% (9/13)
75% (6/8)
60% (3/5)
Over 8.5 Corners
62% (8/13)
63% (5/8)
60% (3/5)
Over 9.5 Corners
54% (7/13)
50% (4/8)
60% (3/5)
Over 10.5 Corners
31% (4/13)
25% (2/8)
40% (2/5)
Over 11.5 Corners
23% (3/13)
25% (2/8)
20% (1/5)
Over 12.5 Corners
23% (3/13)
25% (2/8)
20% (1/5)
Over 13.5 Corners
23% (3/13)
25% (2/8)
20% (1/5)
Over 14.5 Corners
15% (2/13)
13% (1/8)
20% (1/5)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHFX Wanderers FCSupra du Quebec
Corners Earned Match
4.54
4.38
4.80
More Corners Than Opponent
46% (6/13)
50% (4/8)
40% (2/5)
Over 2.5 Corners Earned
69% (9/13)
63% (5/8)
80% (4/5)
Over 3.5 Corners Earned
54% (7/13)
50% (4/8)
60% (3/5)
Over 4.5 Corners Earned
46% (6/13)
50% (4/8)
40% (2/5)
Over 5.5 Corners Earned
23% (3/13)
25% (2/8)
20% (1/5)
Over 6.5 Corners Earned
23% (3/13)
25% (2/8)
20% (1/5)
Over 7.5 Corners Earned
23% (3/13)
25% (2/8)
20% (1/5)
Over 8.5 Corners Earned
15% (2/13)
13% (1/8)
20% (1/5)
Corners Earned
59
35
24

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Supra du Quebec notuje o 26% wyższy wynik niż HFX Wanderers FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHFX Wanderers FCSupra du Quebec
Match Cards AVG
3.85 (13/13)
3.50 (8/8)
4.40 (5/5)
Over 0.5 Cards
100% (13/13)
100% (8/8)
100% (5/5)
Over 1.5 Cards
92% (12/13)
88% (7/8)
100% (5/5)
Over 2.5 Cards
69% (9/13)
63% (5/8)
80% (4/5)
Over 3.5 Cards
54% (7/13)
50% (4/8)
60% (3/5)
Over 4.5 Cards
46% (6/13)
38% (3/8)
60% (3/5)
Over 5.5 Cards
23% (3/13)
13% (1/8)
40% (2/5)
Over 6.5 Cards
0% (0/13)
0% (0/8)
0% (0/5)
Over 7.5 Cards
0% (0/13)
0% (0/8)
0% (0/5)
Total Cards
50
28
22
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHFX Wanderers FCSupra du Quebec
Under 0.5
0% (0/31)
0% (0/20)
0% (0/11)
Under 1.5
26% (8/31)
25% (5/20)
27% (3/11)
Under 2.5
48% (15/31)
50% (10/20)
45% (5/11)
Under 3.5
68% (21/31)
70% (14/20)
64% (7/11)
Under 4.5
87% (27/31)
95% (19/20)
73% (8/11)
Under 5.5
90% (28/31)
95% (19/20)
82% (9/11)
Canadian Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cavalry FC191342432.26
2Forge191324412.16
3Atlético Ottawa201037331.65
4Vancouver FC20839271.35
5Supra du Quebec19649221.16
6HFX Wanderers FC205510201.00
7York United17467181.06
8Pacific FC18151280.44