Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Atlético Ottawa
Streaki - Atlético Ottawa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atlético Ottawa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Atlético Ottawa — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Atlético Ottawa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Atlético Ottawa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Atlético Ottawa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Atlético Ottawa — poniżej 12.5 rożnych (7/8, 87%)
- Atlético Ottawa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
- Atlético Ottawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Atlético Ottawa — poniżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Atlético Ottawa — powyżej 39.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
- Atlético Ottawa — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
- Atlético Ottawa — powyżej 3.5 kartek (6/8, 75%)
- Atlético Ottawa — poniżej 5.5 kartek (6/8, 75%)
- Atlético Ottawa — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
- Atlético Ottawa — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
Streaki - HFX Wanderers FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- HFX Wanderers FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HFX Wanderers FC — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek (8/9, 89%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- HFX Wanderers FC — powyżej 7.5 rożnych (7/9, 78%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
- HFX Wanderers FC — poniżej 1.5 spalonych (6/8, 75%)
Serie - Atlético Ottawa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atlético Ottawa — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Ottawa — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Serie - HFX Wanderers FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atlético Ottawa jest o 80% lepsza niż HFX Wanderers FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atlético Ottawa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.10 | 3.00 |
Strzelone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Stracone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| HFX Wanderers FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.40 | 2.70 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Vancouver FC1-3
- 26.07.2026Wvs Pacific FC3-2
- 17.07.2026Dvs York United1-1
- 04.07.2026Lvs Cavalry FC0-3
- 01.07.2026Wvs HFX Wanderers FC3-1
- 09.06.2026Wvs Supra du Quebec5-3
- 06.06.2026Lvs Vancouver FC1-2
- 30.05.2026Dvs Pacific FC2-2
- 24.05.2026Wvs Forge2-1
- 17.05.2026Wvs HFX Wanderers FC1-0
- 02.08.2026Dvs Forge0-0
- 24.07.2026Lvs Supra du Quebec2-3
- 18.07.2026Dvs Cavalry FC1-1
- 05.07.2026Wvs Pacific FC2-1
- 01.07.2026Lvs Atlético Ottawa1-3
- 26.06.2026Wvs Pacific FC5-2
- 10.06.2026Lvs Forge0-1
- 06.06.2026Lvs Cavalry FC0-2
- 30.05.2026Wvs Vancouver FC1-0
- 23.05.2026Dvs York United1-1
Progi bramkowe
| Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.53 (17/40) | 9.63 (8/20) | 9.44 (9/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (14/17) | 88% (7/8) | 78% (7/9) |
Over 7.5 Corners | 76% (13/17) | 75% (6/8) | 78% (7/9) |
Over 8.5 Corners | 59% (10/17) | 63% (5/8) | 56% (5/9) |
Over 9.5 Corners | 47% (8/17) | 50% (4/8) | 44% (4/9) |
Over 10.5 Corners | 29% (5/17) | 38% (3/8) | 22% (2/9) |
Over 11.5 Corners | 29% (5/17) | 38% (3/8) | 22% (2/9) |
Over 12.5 Corners | 18% (3/17) | 13% (1/8) | 22% (2/9) |
Over 13.5 Corners | 12% (2/17) | 0% (0/8) | 22% (2/9) |
Over 14.5 Corners | 6% (1/17) | 0% (0/8) | 11% (1/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.35 | 4.13 | 4.56 |
More Corners Than Opponent | 35% (6/17) | 13% (1/8) | 56% (5/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 71% (12/17) | 75% (6/8) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 47% (8/17) | 38% (3/8) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 41% (7/17) | 25% (2/8) | 56% (5/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 29% (5/17) | 25% (2/8) | 33% (3/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (3/17) | 13% (1/8) | 22% (2/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (3/17) | 13% (1/8) | 22% (2/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 12% (2/17) | 13% (1/8) | 11% (1/9) |
Corners Earned | 74 | 33 | 41 |
| Ogółem | Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.18 | 5.50 | 4.89 |
More Corners Than Opponent | 35% (6/17) | 13% (1/8) | 56% (5/9) |
Over 2.5 Corners Against | 76% (13/17) | 88% (7/8) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (12/17) | 75% (6/8) | 67% (6/9) |
Over 4.5 Corners Against | 59% (10/17) | 75% (6/8) | 44% (4/9) |
Over 5.5 Corners Against | 41% (7/17) | 50% (4/8) | 33% (3/9) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (5/17) | 38% (3/8) | 22% (2/9) |
Over 7.5 Corners Against | 24% (4/17) | 25% (2/8) | 22% (2/9) |
Over 8.5 Corners Against | 12% (2/17) | 0% (0/8) | 22% (2/9) |
Corners Against | 88 | 44 | 44 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Atlético Ottawa notuje o 27% wyższy wynik niż HFX Wanderers FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.76 (17/17) | 4.25 (8/8) | 3.33 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (8/8) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 94% (16/17) | 100% (8/8) | 89% (8/9) |
Over 2.5 Cards | 65% (11/17) | 75% (6/8) | 56% (5/9) |
Over 3.5 Cards | 59% (10/17) | 75% (6/8) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Cards | 41% (7/17) | 50% (4/8) | 33% (3/9) |
Over 5.5 Cards | 18% (3/17) | 25% (2/8) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Total Cards | 64 | 34 | 30 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atlético Ottawa | HFX Wanderers FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

