Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Forge
Streaki - Forge
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forge — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Forge — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Forge — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Forge — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Forge — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/7, 100%)
- Forge — poniżej 11.5 rożnych (7/7, 100%)
- Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/7, 100%)
- Forge — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
- Forge — powyżej 6.5 rożnych (6/7, 86%)
- Forge — poniżej 5.5 kartek (6/7, 86%)
- Forge — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- Forge — poniżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
- Forge — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
Streaki - Supra du Quebec
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
- Supra du Quebec — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (6/7, 86%)
- Supra du Quebec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (6/7, 86%)
- Supra du Quebec — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (5/7, 71%)
- Supra du Quebec — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Supra du Quebec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/7, 71%)
- Supra du Quebec — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Supra du Quebec — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Supra du Quebec — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/6, 100%)
- Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek (6/6, 100%)
- Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/6, 100%)
- Supra du Quebec — poniżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
- Supra du Quebec — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
- Supra du Quebec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
Serie - Forge
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu
Serie - Supra du Quebec
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Supra du Quebec — obie drużyny strzelają (BTTS) w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forge jest o 94% lepsza niż Supra du Quebec pod względem odsetku wygranych meczów.
| Forge | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.60 | 2.20 |
Strzelone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Supra du Quebec | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 22% | 43% | 31% |
Śr. goli/mecz | 2.78 | 3.86 | 3.25 |
Strzelone | 1.11 | 1.86 | 1.44 |
Stracone | 1.67 | 2.00 | 1.81 |
BTTS % | 78% | 86% | 81% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 22% | 14% | 19% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Cavalry FC1-2
- 07.08.2026Lvs Vancouver FC0-1
- 02.08.2026Dvs HFX Wanderers FC0-0
- 26.07.2026Wvs York United3-1
- 05.07.2026Wvs Supra du Quebec2-1
- 01.07.2026Wvs Vancouver FC3-2
- 10.06.2026Wvs HFX Wanderers FC1-0
- 07.06.2026Wvs York United4-1
- 31.05.2026Wvs Cavalry FC1-0
- 24.05.2026Lvs Atlético Ottawa1-2
- 16.08.2026Lvs Atlético Ottawa1-2
- 09.08.2026Dvs Cavalry FC1-1
- 01.08.2026Wvs Pacific FC2-1
- 29.07.2026Lvs Cavalry FC1-2
- 24.07.2026Wvs HFX Wanderers FC3-2
- 17.07.2026Lvs Vancouver FC1-5
- 05.07.2026Lvs Forge1-2
- 09.06.2026Lvs Atlético Ottawa3-5
- 06.06.2026Dvs Pacific FC1-1
- 29.05.2026Wvs York United3-1
Progi bramkowe
| Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 86% (6/7) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 71% (5/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 43% (3/7) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 14% (1/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 63% (10/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (12/16) |
| Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 43% (3/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 63% (10/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (12/16) |
| Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 71% (5/7) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 43% (3/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 29% (2/7) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 29% (2/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (8/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 63% (10/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (12/16) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Supra du Quebec notuje o 7% wyższy wynik niż Forge pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.69 (13/36) | 8.43 (7/20) | 9.00 (6/16) |
Over 6.5 Corners | 77% (10/13) | 86% (6/7) | 67% (4/6) |
Over 7.5 Corners | 62% (8/13) | 57% (4/7) | 67% (4/6) |
Over 8.5 Corners | 46% (6/13) | 43% (3/7) | 50% (3/6) |
Over 9.5 Corners | 46% (6/13) | 43% (3/7) | 50% (3/6) |
Over 10.5 Corners | 23% (3/13) | 14% (1/7) | 33% (2/6) |
Over 11.5 Corners | 8% (1/13) | 0% (0/7) | 17% (1/6) |
Over 12.5 Corners | 8% (1/13) | 0% (0/7) | 17% (1/6) |
Over 13.5 Corners | 8% (1/13) | 0% (0/7) | 17% (1/6) |
Over 14.5 Corners | 8% (1/13) | 0% (0/7) | 17% (1/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.23 | 6.00 | 4.33 |
More Corners Than Opponent | 69% (9/13) | 100% (7/7) | 33% (2/6) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (11/13) | 100% (7/7) | 67% (4/6) |
Over 3.5 Corners Earned | 77% (10/13) | 100% (7/7) | 50% (3/6) |
Over 4.5 Corners Earned | 54% (7/13) | 71% (5/7) | 33% (2/6) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (5/13) | 57% (4/7) | 17% (1/6) |
Over 6.5 Corners Earned | 31% (4/13) | 43% (3/7) | 17% (1/6) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (2/13) | 14% (1/7) | 17% (1/6) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (2/13) | 14% (1/7) | 17% (1/6) |
Corners Earned | 68 | 42 | 26 |
| Ogółem | Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.46 | 2.43 | 4.67 |
More Corners Than Opponent | 69% (9/13) | 100% (7/7) | 33% (2/6) |
Over 2.5 Corners Against | 62% (8/13) | 43% (3/7) | 83% (5/6) |
Over 3.5 Corners Against | 46% (6/13) | 14% (1/7) | 83% (5/6) |
Over 4.5 Corners Against | 31% (4/13) | 0% (0/7) | 67% (4/6) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (3/13) | 0% (0/7) | 50% (3/6) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Corners Against | 45 | 17 | 28 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.92 (13/13) | 3.86 (7/7) | 4.00 (6/6) |
Over 0.5 Cards | 100% (13/13) | 100% (7/7) | 100% (6/6) |
Over 1.5 Cards | 100% (13/13) | 100% (7/7) | 100% (6/6) |
Over 2.5 Cards | 62% (8/13) | 57% (4/7) | 67% (4/6) |
Over 3.5 Cards | 54% (7/13) | 57% (4/7) | 50% (3/6) |
Over 4.5 Cards | 46% (6/13) | 43% (3/7) | 50% (3/6) |
Over 5.5 Cards | 31% (4/13) | 29% (2/7) | 33% (2/6) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/13) | 0% (0/7) | 0% (0/6) |
Total Cards | 51 | 27 | 24 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 6 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Forge | Supra du Quebec | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/36) | 10% (2/20) | 0% (0/16) |
Under 1.5 | 33% (12/36) | 45% (9/20) | 19% (3/16) |
Under 2.5 | 47% (17/36) | 55% (11/20) | 38% (6/16) |
Under 3.5 | 75% (27/36) | 80% (16/20) | 69% (11/16) |
Under 4.5 | 83% (30/36) | 90% (18/20) | 75% (12/16) |
Under 5.5 | 94% (34/36) | 100% (20/20) | 88% (14/16) |

