Football Stats
Herb Supra du Quebec
Supra du QuebecŚr. pkt/mecz 1.06
Kanada / Canadian Premier League29 sierpnia 2026 01:00
Herb Forge
ForgeŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Supra du Quebec

1W — Supra du Quebec0D3W — Forge

Streaki - Supra du Quebec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Supra du Quebec — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/9, 100%)
  • Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Supra du Quebec — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/9, 78%)
  • Supra du Quebec — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/9, 78%)
  • Supra du Quebec — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Supra du Quebec — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/6, 100%)
  • Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek (6/6, 100%)
  • Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/6, 100%)
  • Supra du Quebec — poniżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Supra du Quebec — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Supra du Quebec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)

Streaki - Forge

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Forge — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Forge — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Forge — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Forge — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/7, 100%)
  • Forge — poniżej 11.5 rożnych (7/7, 100%)
  • Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/7, 100%)
  • Forge — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
  • Forge — powyżej 6.5 rożnych (6/7, 86%)
  • Forge — poniżej 5.5 kartek (6/7, 86%)
  • Forge — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • Forge — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Forge — poniżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Forge — poniżej 5.5 kartek łącznie (5/7, 71%)

Serie - Supra du Quebec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Supra du Quebec — obie drużyny strzelają (BTTS) w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Supra du Quebec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Forge

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Forge — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Forge — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Supra du QuebecSupra du Quebec10Herb ForgeForge
19.08Herb ForgeForge32Herb Supra du QuebecSupra du Quebec
05.07Herb Supra du QuebecSupra du Quebec12Herb ForgeForge
13.05Herb ForgeForge10Herb Supra du QuebecSupra du Quebec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forge jest o 132% lepsza niż Supra du Quebec pod względem odsetku wygranych meczów.

Supra du QuebecDomWyjazdOgółem
Win %
22%
33%
28%
Śr. goli/mecz
2.78
3.78
3.28
Strzelone
1.11
1.78
1.44
Stracone
1.67
2.00
1.83
BTTS %
78%
89%
83%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
22%
11%
17%
ForgeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
1.90
2.60
2.25
Strzelone
1.30
1.70
1.50
Stracone
0.60
0.90
0.75
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Forge jest o +53% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.11 gola/mecz
Supra du Quebec u siebie
1.70 gola/mecz
Forge na wyjeździe

Progi bramkowe

Supra du QuebecForge
Over 0.5
100% (9/9)
90% (9/10)
Over 1.5
78% (7/9)
70% (7/10)
Over 2.5
56% (5/9)
60% (6/10)
Over 3.5
22% (2/9)
30% (3/10)
Nie strzelił
22% (2/9)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (9/18)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (9/18)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
67% (12/18)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
78% (14/18)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Supra du Quebec notuje o 7% wyższy wynik niż Forge pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSupra du QuebecForge
Match Corners AVG
8.69 (13/38)
9.00 (6/18)
8.43 (7/20)
Over 6.5 Corners
77% (10/13)
67% (4/6)
86% (6/7)
Over 7.5 Corners
62% (8/13)
67% (4/6)
57% (4/7)
Over 8.5 Corners
46% (6/13)
50% (3/6)
43% (3/7)
Over 9.5 Corners
46% (6/13)
50% (3/6)
43% (3/7)
Over 10.5 Corners
23% (3/13)
33% (2/6)
14% (1/7)
Over 11.5 Corners
8% (1/13)
17% (1/6)
0% (0/7)
Over 12.5 Corners
8% (1/13)
17% (1/6)
0% (0/7)
Over 13.5 Corners
8% (1/13)
17% (1/6)
0% (0/7)
Over 14.5 Corners
8% (1/13)
17% (1/6)
0% (0/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSupra du QuebecForge
Corners Earned Match
5.23
4.33
6.00
More Corners Than Opponent
69% (9/13)
33% (2/6)
100% (7/7)
Over 2.5 Corners Earned
85% (11/13)
67% (4/6)
100% (7/7)
Over 3.5 Corners Earned
77% (10/13)
50% (3/6)
100% (7/7)
Over 4.5 Corners Earned
54% (7/13)
33% (2/6)
71% (5/7)
Over 5.5 Corners Earned
38% (5/13)
17% (1/6)
57% (4/7)
Over 6.5 Corners Earned
31% (4/13)
17% (1/6)
43% (3/7)
Over 7.5 Corners Earned
15% (2/13)
17% (1/6)
14% (1/7)
Over 8.5 Corners Earned
15% (2/13)
17% (1/6)
14% (1/7)
Corners Earned
68
26
42

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSupra du QuebecForge
Match Cards AVG
3.92 (13/13)
4.00 (6/6)
3.86 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (13/13)
100% (6/6)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
100% (13/13)
100% (6/6)
100% (7/7)
Over 2.5 Cards
62% (8/13)
67% (4/6)
57% (4/7)
Over 3.5 Cards
54% (7/13)
50% (3/6)
57% (4/7)
Over 4.5 Cards
46% (6/13)
50% (3/6)
43% (3/7)
Over 5.5 Cards
31% (4/13)
33% (2/6)
29% (2/7)
Over 6.5 Cards
0% (0/13)
0% (0/6)
0% (0/7)
Over 7.5 Cards
0% (0/13)
0% (0/6)
0% (0/7)
Total Cards
51
24
27
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSupra du QuebecForge
Under 0.5
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)
Under 1.5
32% (12/38)
17% (3/18)
45% (9/20)
Under 2.5
50% (19/38)
39% (7/18)
60% (12/20)
Under 3.5
71% (27/38)
67% (12/18)
75% (15/20)
Under 4.5
79% (30/38)
72% (13/18)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (36/38)
89% (16/18)
100% (20/20)
Canadian Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cavalry FC191342432.26
2Forge191324412.16
3Atlético Ottawa201037331.65
4Vancouver FC20839271.35
5Supra du Quebec19649221.16
6HFX Wanderers FC205510201.00
7York United17467181.06
8Pacific FC18151280.44