Football Stats
Herb Cavalry FC
Cavalry FCŚr. pkt/mecz 2.05
Kanada / Canadian Premier League29 sierpnia 2026 23:00
Herb Vancouver FC
Vancouver FCŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cavalry FC

4W — Cavalry FC5D1W — Vancouver FC

Streaki - Cavalry FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cavalry FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Cavalry FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Cavalry FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cavalry FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cavalry FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cavalry FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
  • Cavalry FC — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Cavalry FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 4.5 kartek (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — poniżej 1.5 spalonych (5/7, 71%)

Streaki - Vancouver FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vancouver FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vancouver FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vancouver FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vancouver FC — poniżej 6.5 kartek (6/6, 100%)
  • Vancouver FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/6, 100%)
  • Vancouver FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Vancouver FC — powyżej 7.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Vancouver FC — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Vancouver FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Vancouver FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
  • Vancouver FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/6, 83%)
  • Vancouver FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Vancouver FC — poniżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)

Serie - Cavalry FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cavalry FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Vancouver FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vancouver FC — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vancouver FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Cavalry FCCavalry FC10Herb Vancouver FCVancouver FC
25.07Herb Vancouver FCVancouver FC10Herb Cavalry FCCavalry FC
18.05Herb Vancouver FCVancouver FC02Herb Cavalry FCCavalry FC
18.10Herb Vancouver FCVancouver FC22Herb Cavalry FCCavalry FC
17.08Herb Cavalry FCCavalry FC54Herb Vancouver FCVancouver FC
14.07Herb Vancouver FCVancouver FC00Herb Cavalry FCCavalry FC
18.04Herb Cavalry FCCavalry FC11Herb Vancouver FCVancouver FC
28.09Herb Cavalry FCCavalry FC00Herb Vancouver FCVancouver FC
27.07Herb Vancouver FCVancouver FC01Herb Cavalry FCCavalry FC
16.06Herb Vancouver FCVancouver FC00Herb Cavalry FCCavalry FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cavalry FC jest o 50% lepsza niż Vancouver FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Cavalry FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.00
2.50
2.75
Strzelone
2.30
1.60
1.95
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Vancouver FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Cavalry FC jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Cavalry FC u siebie
1.20 gola/mecz
Vancouver FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Cavalry FCVancouver FC
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCavalry FCVancouver FC
Match Corners AVG
9.25 (12/40)
9.33 (6/20)
9.17 (6/20)
Over 6.5 Corners
83% (10/12)
83% (5/6)
83% (5/6)
Over 7.5 Corners
75% (9/12)
67% (4/6)
83% (5/6)
Over 8.5 Corners
58% (7/12)
50% (3/6)
67% (4/6)
Over 9.5 Corners
33% (4/12)
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 10.5 Corners
25% (3/12)
17% (1/6)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
17% (2/12)
17% (1/6)
17% (1/6)
Over 12.5 Corners
8% (1/12)
17% (1/6)
0% (0/6)
Over 13.5 Corners
8% (1/12)
17% (1/6)
0% (0/6)
Over 14.5 Corners
8% (1/12)
17% (1/6)
0% (0/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCavalry FCVancouver FC
Corners Earned Match
5.43
5.50
5.33
More Corners Than Opponent
64% (9/14)
50% (4/8)
83% (5/6)
Over 2.5 Corners Earned
86% (12/14)
88% (7/8)
83% (5/6)
Over 3.5 Corners Earned
64% (9/14)
50% (4/8)
83% (5/6)
Over 4.5 Corners Earned
64% (9/14)
50% (4/8)
83% (5/6)
Over 5.5 Corners Earned
50% (7/14)
38% (3/8)
67% (4/6)
Over 6.5 Corners Earned
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 7.5 Corners Earned
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 8.5 Corners Earned
14% (2/14)
25% (2/8)
0% (0/6)
Corners Earned
76
44
32

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cavalry FC notuje o 21% wyższy wynik niż Vancouver FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCavalry FCVancouver FC
Match Cards AVG
4.86 (14/14)
5.25 (8/8)
4.33 (6/6)
Over 0.5 Cards
100% (14/14)
100% (8/8)
100% (6/6)
Over 1.5 Cards
100% (14/14)
100% (8/8)
100% (6/6)
Over 2.5 Cards
86% (12/14)
88% (7/8)
83% (5/6)
Over 3.5 Cards
71% (10/14)
75% (6/8)
67% (4/6)
Over 4.5 Cards
64% (9/14)
75% (6/8)
50% (3/6)
Over 5.5 Cards
50% (7/14)
63% (5/8)
33% (2/6)
Over 6.5 Cards
14% (2/14)
25% (2/8)
0% (0/6)
Over 7.5 Cards
0% (0/14)
0% (0/8)
0% (0/6)
Total Cards
68
42
26
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCavalry FCVancouver FC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Canadian Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cavalry FC191342432.26
2Forge191324412.16
3Atlético Ottawa201037331.65
4Vancouver FC20839271.35
5Supra du Quebec19649221.16
6HFX Wanderers FC205510201.00
7York United17467181.06
8Pacific FC18151280.44