Football Stats
Herb HFX Wanderers FC
HFX Wanderers FCŚr. pkt/mecz 0.90
Kanada / Canadian Premier League7 września 2026 21:00
Herb Cavalry FC
Cavalry FCŚr. pkt/mecz 2.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy HFX Wanderers FC

Streaki - HFX Wanderers FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • HFX Wanderers FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek (8/9, 89%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • HFX Wanderers FC — powyżej 7.5 rożnych (7/9, 78%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
  • HFX Wanderers FC — poniżej 1.5 spalonych (6/8, 75%)
  • HFX Wanderers FC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Cavalry FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cavalry FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Cavalry FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cavalry FC — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cavalry FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cavalry FC — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
  • Cavalry FC — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Cavalry FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 4.5 kartek (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/8, 75%)
  • Cavalry FC — poniżej 1.5 spalonych (5/7, 71%)

Serie - HFX Wanderers FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HFX Wanderers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HFX Wanderers FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Cavalry FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cavalry FC — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cavalry FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Cavalry FCCavalry FC11Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
06.06Herb Cavalry FCCavalry FC20Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
13.09Herb Cavalry FCCavalry FC31Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
09.08Herb Cavalry FCCavalry FC00Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
14.06Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC11Herb Cavalry FCCavalry FC
10.05Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC03Herb Cavalry FCCavalry FC
12.10Herb Cavalry FCCavalry FC21Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
10.08Herb Cavalry FCCavalry FC32Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
01.07Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC10Herb Cavalry FCCavalry FC
11.05Herb HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC11Herb Cavalry FCCavalry FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cavalry FC jest o 200% lepsza niż HFX Wanderers FC pod względem odsetku wygranych meczów.

HFX Wanderers FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.50
2.00
1.75
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Cavalry FCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.70
2.50
2.60
Strzelone
2.10
1.60
1.85
Stracone
0.60
0.90
0.75
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Cavalry FC jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
HFX Wanderers FC u siebie
1.60 gola/mecz
Cavalry FC na wyjeździe

Progi bramkowe

HFX Wanderers FCCavalry FC
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHFX Wanderers FCCavalry FC
Match Corners AVG
9.64 (14/40)
9.88 (8/20)
9.33 (6/20)
Over 6.5 Corners
86% (12/14)
88% (7/8)
83% (5/6)
Over 7.5 Corners
79% (11/14)
88% (7/8)
67% (4/6)
Over 8.5 Corners
57% (8/14)
63% (5/8)
50% (3/6)
Over 9.5 Corners
43% (6/14)
50% (4/8)
33% (2/6)
Over 10.5 Corners
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 11.5 Corners
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 12.5 Corners
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
21% (3/14)
25% (2/8)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
14% (2/14)
13% (1/8)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHFX Wanderers FCCavalry FC
Corners Earned Match
5.00
4.56
5.50
More Corners Than Opponent
53% (9/17)
56% (5/9)
50% (4/8)
Over 2.5 Corners Earned
76% (13/17)
67% (6/9)
88% (7/8)
Over 3.5 Corners Earned
53% (9/17)
56% (5/9)
50% (4/8)
Over 4.5 Corners Earned
53% (9/17)
56% (5/9)
50% (4/8)
Over 5.5 Corners Earned
35% (6/17)
33% (3/9)
38% (3/8)
Over 6.5 Corners Earned
24% (4/17)
22% (2/9)
25% (2/8)
Over 7.5 Corners Earned
24% (4/17)
22% (2/9)
25% (2/8)
Over 8.5 Corners Earned
18% (3/17)
11% (1/9)
25% (2/8)
Corners Earned
85
41
44

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cavalry FC notuje o 57% wyższy wynik niż HFX Wanderers FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHFX Wanderers FCCavalry FC
Match Cards AVG
4.24 (17/17)
3.33 (9/9)
5.25 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (17/17)
100% (9/9)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
94% (16/17)
89% (8/9)
100% (8/8)
Over 2.5 Cards
71% (12/17)
56% (5/9)
88% (7/8)
Over 3.5 Cards
59% (10/17)
44% (4/9)
75% (6/8)
Over 4.5 Cards
53% (9/17)
33% (3/9)
75% (6/8)
Over 5.5 Cards
35% (6/17)
11% (1/9)
63% (5/8)
Over 6.5 Cards
12% (2/17)
0% (0/9)
25% (2/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Total Cards
72
30
42
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHFX Wanderers FCCavalry FC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Canadian Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cavalry FC191342432.26
2Forge191324412.16
3Atlético Ottawa201037331.65
4Vancouver FC20839271.35
5Supra du Quebec19649221.16
6HFX Wanderers FC205510201.00
7York United17467181.06
8Pacific FC18151280.44