Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Nõmme Kalju II
Streaki - Nõmme Kalju II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nõmme Kalju II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Nõmme Kalju II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Nõmme Kalju II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Nõmme Kalju II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Nõmme Kalju II — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Nõmme Kalju II — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Maardu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maardu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Maardu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Maardu — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maardu — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maardu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maardu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maardu — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Nõmme Kalju II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nõmme Kalju II — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme Kalju II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Nõmme Kalju II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Maardu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maardu — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maardu — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maardu — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maardu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maardu jest o 40% lepsza niż Nõmme Kalju II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Nõmme Kalju II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 4.70 | 4.25 |
Strzelone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
Stracone | 2.50 | 3.00 | 2.75 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Maardu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 4.30 | 3.85 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 2.00 | 2.70 | 2.35 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Lvs Flora II0-5
- 18.07.2026Lvs FCI Levadia II0-2
- 11.07.2026Dvs Viimsi2-2
- 05.07.2026Dvs Elva2-2
- 21.06.2026Lvs Tallinna Kalev1-5
- 18.06.2026Lvs Maardu1-2
- 15.06.2026Wvs Nõmme United II4-1
- 01.06.2026Lvs FC Tallinn1-3
- 28.05.2026Lvs Tartu Welco2-4
- 16.05.2026Dvs Viimsi1-1
- 18.07.2026Wvs Flora II3-1
- 13.07.2026Lvs Tartu Welco1-8
- 09.07.2026Wvs Flora II3-2
- 03.07.2026Dvs Tallinna Kalev3-3
- 22.06.2026Wvs Viimsi1-0
- 18.06.2026Wvs Nõmme Kalju II2-1
- 11.06.2026Lvs Elva3-4
- 28.05.2026Dvs FC Tallinn0-0
- 24.05.2026Lvs Tartu Welco0-1
- 16.05.2026Wvs FCI Levadia II2-1
Progi bramkowe
| Nõmme Kalju II | Maardu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Nõmme Kalju II | Maardu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Nõmme Kalju II | Maardu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Nõmme Kalju II | Maardu | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |

