Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Viimsi
Streaki - Viimsi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Viimsi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Viimsi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Viimsi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Viimsi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Viimsi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Viimsi — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Tallinna Kalev
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tallinna Kalev — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Tallinna Kalev — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Tallinna Kalev — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tallinna Kalev — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tallinna Kalev — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Viimsi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Viimsi — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Viimsi — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Viimsi — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Viimsi — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Tallinna Kalev
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tallinna Kalev — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — powyżej 1.5 gola w meczu w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Viimsi jest o 57% lepsza niż Tallinna Kalev pod względem odsetku wygranych meczów.
| Viimsi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.50 | 2.85 |
Strzelone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Stracone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Tallinna Kalev | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 3.40 | 4.00 |
Strzelone | 2.60 | 1.40 | 2.00 |
Stracone | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.07.2026Wvs Nõmme United II3-0
- 16.07.2026Lvs Elva1-3
- 11.07.2026Dvs Nõmme Kalju II2-2
- 02.07.2026Dvs Tartu Welco2-2
- 22.06.2026Lvs Maardu0-1
- 18.06.2026Wvs Elva1-0
- 14.06.2026Lvs FCI Levadia II0-2
- 27.05.2026Wvs Tallinna Kalev3-0
- 24.05.2026Wvs FC Tallinn2-0
- 16.05.2026Dvs Nõmme Kalju II1-1
- 18.07.2026Wvs Nõmme United II3-1
- 11.07.2026Lvs FCI Levadia II2-3
- 03.07.2026Dvs Maardu3-3
- 21.06.2026Wvs Nõmme Kalju II5-1
- 18.06.2026Wvs Nõmme United II2-1
- 14.06.2026Lvs Flora II1-3
- 31.05.2026Lvs FCI Levadia II1-2
- 27.05.2026Lvs Viimsi0-3
- 24.05.2026Lvs Elva1-3
- 14.05.2026Dvs FC Tallinn1-1
Progi bramkowe
| Viimsi | Tallinna Kalev | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Viimsi | Tallinna Kalev | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Viimsi | Tallinna Kalev | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Viimsi | Tallinna Kalev | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 95% (19/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

