Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tallinna Kalev
Streaki - Tallinna Kalev
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tallinna Kalev — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tallinna Kalev — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Tallinna Kalev — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tallinna Kalev — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Tallinna Kalev — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tallinna Kalev — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Elva
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Elva — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Elva — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Elva — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Elva — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Elva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Elva — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Elva — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tallinna Kalev
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tallinna Kalev — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — powyżej 1.5 gola w meczu w 29 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tallinna Kalev — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Elva
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Elva — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Elva — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Elva — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Elva — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Elva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Elva jest o 43% lepsza niż Tallinna Kalev pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tallinna Kalev | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 3.40 | 3.80 |
Strzelone | 2.20 | 1.60 | 1.90 |
Stracone | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Elva | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 4.10 | 3.70 |
Strzelone | 1.50 | 2.80 | 2.15 |
Stracone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs FC Tallinn1-1
- 03.08.2026Wvs Viimsi2-1
- 18.07.2026Wvs Nõmme United II3-1
- 11.07.2026Lvs FCI Levadia II2-3
- 03.07.2026Dvs Maardu3-3
- 21.06.2026Wvs Nõmme Kalju II5-1
- 18.06.2026Wvs Nõmme United II2-1
- 14.06.2026Lvs Flora II1-3
- 31.05.2026Lvs FCI Levadia II1-2
- 27.05.2026Lvs Viimsi0-3
- 08.08.2026Wvs Tartu Welco2-1
- 01.08.2026Dvs FCI Levadia II2-2
- 22.07.2026Wvs Läänemaa Haapsalu6-0
- 16.07.2026Wvs Viimsi3-1
- 11.07.2026Wvs FC Tallinn3-0
- 05.07.2026Dvs Nõmme Kalju II2-2
- 30.06.2026Wvs Järva-Jaani4-0
- 22.06.2026Lvs Flora II0-3
- 18.06.2026Lvs Viimsi0-1
- 11.06.2026Wvs Maardu4-3
Progi bramkowe
| Tallinna Kalev | Elva | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Tallinna Kalev | Elva | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Tallinna Kalev | Elva | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tallinna Kalev | Elva | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |

