Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tartu Welco
Streaki - Tartu Welco
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tartu Welco — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Tartu Welco — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Tartu Welco — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Tartu Welco — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tartu Welco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tartu Welco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tartu Welco — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tartu Welco — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Flora II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Flora II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Flora II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Flora II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Flora II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Flora II — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tartu Welco
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tartu Welco — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tartu Welco — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Tartu Welco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Flora II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Flora II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tartu Welco jest o 9% lepsza niż Flora II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tartu Welco | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 3.40 | 4.15 |
Strzelone | 3.20 | 2.30 | 2.75 |
Stracone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Flora II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 4.10 | 4.15 |
Strzelone | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
Stracone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Elva1-2
- 01.08.2026Lvs Nõmme United II1-2
- 18.07.2026Lvs FC Tallinn0-2
- 13.07.2026Wvs Maardu8-1
- 02.07.2026Dvs Viimsi2-2
- 21.06.2026Wvs Nõmme United II5-2
- 18.06.2026Wvs FCI Levadia II3-1
- 13.06.2026Wvs FC Tallinn4-0
- 01.06.2026Wvs Elva2-0
- 28.05.2026Wvs Nõmme Kalju II4-2
- 10.08.2026Wvs Nõmme Kalju II3-0
- 01.08.2026Lvs FC Tallinn0-1
- 25.07.2026Wvs Nõmme Kalju II5-0
- 18.07.2026Lvs Maardu1-3
- 12.07.2026Dvs Nõmme United II1-1
- 09.07.2026Lvs Maardu2-3
- 05.07.2026Lvs FCI Levadia II0-4
- 30.06.2026Dvs Nõmme United II3-3
- 22.06.2026Wvs Elva3-0
- 18.06.2026Wvs FC Tallinn3-1
Progi bramkowe
| Tartu Welco | Flora II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Tartu Welco | Flora II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Tartu Welco | Flora II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tartu Welco | Flora II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 3.5 | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Under 4.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |

