Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Elva
Streaki - Elva
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Elva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Elva — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Elva — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Elva — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Elva — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Elva — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Maardu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maardu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Maardu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Maardu — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maardu — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maardu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maardu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maardu — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maardu — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Elva
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Maardu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maardu — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maardu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Elva jest o 11% lepsza niż Maardu pod względem odsetku wygranych meczów.
| Elva | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.70 | 3.50 |
Strzelone | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
Stracone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Maardu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 4.30 | 3.80 |
Strzelone | 1.50 | 1.90 | 1.70 |
Stracone | 1.80 | 2.40 | 2.10 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Tallinna Kalev0-1
- 08.08.2026Wvs Tartu Welco2-1
- 01.08.2026Dvs FCI Levadia II2-2
- 22.07.2026Wvs Läänemaa Haapsalu6-0
- 16.07.2026Wvs Viimsi3-1
- 11.07.2026Wvs FC Tallinn3-0
- 05.07.2026Dvs Nõmme Kalju II2-2
- 30.06.2026Wvs Järva-Jaani4-0
- 22.06.2026Lvs Flora II0-3
- 18.06.2026Lvs Viimsi0-1
- 15.08.2026Wvs FC Tallinn1-0
- 08.08.2026Lvs Viimsi1-2
- 01.08.2026Wvs Nõmme Kalju II4-1
- 18.07.2026Wvs Flora II3-1
- 13.07.2026Lvs Tartu Welco1-8
- 09.07.2026Wvs Flora II3-2
- 03.07.2026Dvs Tallinna Kalev3-3
- 22.06.2026Wvs Viimsi1-0
- 18.06.2026Wvs Nõmme Kalju II2-1
- 11.06.2026Lvs Elva3-4
Progi bramkowe
| Elva | Maardu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Elva | Maardu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Elva | Maardu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Elva | Maardu | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |

