Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FCI Levadia II
Streaki - FCI Levadia II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FCI Levadia II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- FCI Levadia II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FCI Levadia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FCI Levadia II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FCI Levadia II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- FCI Levadia II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FCI Levadia II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Flora II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Flora II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Flora II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flora II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Flora II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - FCI Levadia II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FCI Levadia II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FCI Levadia II — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
- 🔥 FCI Levadia II — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FCI Levadia II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FCI Levadia II — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FCI Levadia II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Serie - Flora II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Flora II — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Flora II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Flora II — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| FCI Levadia II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 4.10 | 3.95 |
Strzelone | 2.10 | 1.80 | 1.95 |
Stracone | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Flora II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.50 | 3.80 |
Strzelone | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Stracone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Maardu2-4
- 23.08.2026Wvs FC Tallinn2-1
- 20.08.2026Lvs Tartu Welco2-4
- 15.08.2026Lvs Viimsi0-5
- 08.08.2026Wvs Nõmme United II2-1
- 01.08.2026Dvs Elva2-2
- 18.07.2026Wvs Nõmme Kalju II2-0
- 11.07.2026Wvs Tallinna Kalev3-2
- 05.07.2026Wvs Flora II4-0
- 21.06.2026Wvs FC Tallinn4-0
- 29.08.2026Wvs Tallinna Kalev5-0
- 24.08.2026Dvs Elva0-0
- 21.08.2026Wvs Viimsi2-1
- 15.08.2026Lvs Tartu Welco1-2
- 10.08.2026Wvs Nõmme Kalju II3-0
- 01.08.2026Lvs FC Tallinn0-1
- 25.07.2026Wvs Nõmme Kalju II5-0
- 18.07.2026Lvs Maardu1-3
- 12.07.2026Dvs Nõmme United II1-1
- 09.07.2026Lvs Maardu2-3
Progi bramkowe
| FCI Levadia II | Flora II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| FCI Levadia II | Flora II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| FCI Levadia II | Flora II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FCI Levadia II | Flora II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |

