Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy North Sunshine Eagles
Streaki - North Sunshine Eagles
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- North Sunshine Eagles — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- North Sunshine Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- North Sunshine Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- North Sunshine Eagles — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- North Sunshine Eagles — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Eltham Redbacks FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Eltham Redbacks FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Eltham Redbacks FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Eltham Redbacks FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Eltham Redbacks FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Eltham Redbacks FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Eltham Redbacks FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - North Sunshine Eagles
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 North Sunshine Eagles — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 North Sunshine Eagles — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 North Sunshine Eagles — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Eltham Redbacks FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Eltham Redbacks FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Eltham Redbacks FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Eltham Redbacks FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Eltham Redbacks FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Eltham Redbacks FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Eltham Redbacks FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Eltham Redbacks FC jest o 80% lepsza niż North Sunshine Eagles pod względem odsetku wygranych meczów.
| North Sunshine Eagles | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.30 | 3.20 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Eltham Redbacks FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 3.80 | 4.15 |
Strzelone | 2.90 | 1.90 | 2.40 |
Stracone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Wvs Port Melbourne5-0
- 04.07.2026Dvs Manningham United Blues2-2
- 20.06.2026Lvs Northcote City0-2
- 13.06.2026Lvs Melbourne Srbija1-2
- 06.06.2026Dvs Melbourne Knights1-1
- 30.05.2026Lvs North Geelong Warriors0-3
- 23.05.2026Lvs Langwarrin0-1
- 16.05.2026Wvs Western United II3-2
- 08.05.2026Dvs Brunswick City1-1
- 02.05.2026Lvs Bulleen Lions0-1
- 11.07.2026Wvs North Geelong Warriors3-1
- 04.07.2026Wvs Langwarrin6-1
- 19.06.2026Lvs Western United II3-4
- 12.06.2026Lvs Brunswick City1-3
- 05.06.2026Dvs Bulleen Lions2-2
- 30.05.2026Lvs Brunswick Juventus FC1-2
- 22.05.2026Dvs Melbourne Victory II3-3
- 15.05.2026Lvs Melbourne Knights0-4
- 08.05.2026Wvs Port Melbourne8-0
- 02.05.2026Lvs Manningham United Blues1-2
Progi bramkowe
| North Sunshine Eagles | Eltham Redbacks FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| North Sunshine Eagles | Eltham Redbacks FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| North Sunshine Eagles | Eltham Redbacks FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | North Sunshine Eagles | Eltham Redbacks FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

