Football Stats
Herb Henan Jianye
Henan JianyeŚr. pkt/mecz 1.45
Chiny / Super League27 czerwca 2026 13:35
Herb SHANGHAI SIPG
SHANGHAI SIPGŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Henan Jianye

Streaki - Henan Jianye

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Henan Jianye — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - SHANGHAI SIPG

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SHANGHAI SIPG — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • SHANGHAI SIPG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SHANGHAI SIPG — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Henan Jianye

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 6.5 kartek w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 6.5 kartek łącznie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - SHANGHAI SIPG

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SHANGHAI SIPG — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SHANGHAI SIPG — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SHANGHAI SIPG — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SHANGHAI SIPG — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 SHANGHAI SIPG — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SHANGHAI SIPG — powyżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SHANGHAI SIPG — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.06Herb Henan JianyeHenan Jianye12Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG
07.03Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG12Herb Henan JianyeHenan Jianye
15.08Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG41Herb Henan JianyeHenan Jianye
18.06Herb Henan JianyeHenan Jianye13Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG
05.07Herb Henan JianyeHenan Jianye01Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG
30.03Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG31Herb Henan JianyeHenan Jianye
25.08Herb Henan JianyeHenan Jianye31Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG
24.05Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG32Herb Henan JianyeHenan Jianye
30.11Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG13Herb Henan JianyeHenan Jianye
20.09Herb Henan JianyeHenan Jianye12Herb SHANGHAI SIPGSHANGHAI SIPG

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Henan Jianye jest o 14% lepsza niż SHANGHAI SIPG pod względem odsetku wygranych meczów.

Henan JianyeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
58%
47%
53%
Śr. strzały/mecz
13.80
8.67
11.37
Śr. faule/mecz
11.90
15.00
13.37
SHANGHAI SIPGDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.90
1.30
1.60
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
62%
51%
56%
Śr. strzały/mecz
13.78
9.80
11.68
Śr. faule/mecz
13.56
13.40
13.47

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekHenan Jianye vs SHANGHAI SIPG
1.30 gola/mecz
Henan Jianye u siebie
1.30 gola/mecz
SHANGHAI SIPG na wyjeździe

Progi bramkowe

Henan JianyeSHANGHAI SIPG
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Henan Jianye notuje o 8% wyższy wynik niż SHANGHAI SIPG pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHenan JianyeSHANGHAI SIPG
Match Corners AVG
10.05 (38/40)
10.42 (19/20)
9.68 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
95% (18/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
74% (14/19)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
55% (21/38)
58% (11/19)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
42% (16/38)
42% (8/19)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
37% (7/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
32% (12/38)
37% (7/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
32% (6/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
21% (4/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/38)
16% (3/19)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHenan JianyeSHANGHAI SIPG
Corners Earned Match
5.40
5.65
5.15
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
216
113
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. SHANGHAI SIPG notuje o 14% wyższy wynik niż Henan Jianye pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHenan JianyeSHANGHAI SIPG
Match Cards AVG
4.08 (40/40)
3.80 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
163
76
87
Highest in a Match
12
7
12
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHenan JianyeSHANGHAI SIPG
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56