Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Yunnan Yukun
Streaki - Yunnan Yukun
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yunnan Yukun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Yunnan Yukun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Yunnan Yukun — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Yunnan Yukun — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Yunnan Yukun — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Yunnan Yukun — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Yunnan Yukun — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Yunnan Yukun — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Yunnan Yukun — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Yunnan Yukun — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Yunnan Yukun — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Yunnan Yukun — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Yunnan Yukun — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Yunnan Yukun — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Yunnan Yukun — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Yunnan Yukun — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Henan Jianye
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Henan Jianye — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Henan Jianye — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Henan Jianye — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Henan Jianye — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Henan Jianye — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Henan Jianye — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Henan Jianye — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Henan Jianye — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Henan Jianye — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Henan Jianye — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Henan Jianye — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Henan Jianye — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Henan Jianye — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Yunnan Yukun
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yunnan Yukun — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yunnan Yukun — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu
Serie - Henan Jianye
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — poniżej 6.5 kartek w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — poniżej 6.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Henan Jianye — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yunnan Yukun jest o 14% lepsza niż Henan Jianye pod względem odsetku wygranych meczów.
| Yunnan Yukun | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.30 | 3.20 |
Strzelone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Posiadanie piłki | 52% | 47% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 15.40 | 13.00 | 14.20 |
Śr. faule/mecz | 10.80 | 13.70 | 12.25 |
| Henan Jianye | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.40 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 56% | 47% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 13.00 | 8.67 | 10.95 |
Śr. faule/mecz | 11.80 | 15.00 | 13.32 |
Ostatnie 10 meczów
- 26.06.2026Lvs Qingdao Jonoon2-4
- 31.05.2026Dvs Wuhan Three Towns1-1
- 24.05.2026Lvs Qingdao Youth Island2-3
- 20.05.2026Dvs Chongqing Tongliang Long0-0
- 16.05.2026Wvs Shanghai Shenhua1-0
- 10.05.2026Wvs Shenyang Urban2-1
- 06.05.2026Lvs Hangzhou Greentown1-2
- 02.05.2026Dvs Beijing Guoan3-3
- 26.04.2026Wvs Dalian Zhixing3-1
- 21.04.2026Lvs Chengdu Better City1-2
- 27.06.2026Lvs SHANGHAI SIPG1-2
- 30.05.2026Lvs Hangzhou Greentown0-2
- 23.05.2026Wvs Beijing Guoan2-1
- 19.05.2026Wvs Tianjin Teda2-1
- 15.05.2026Wvs Sichuan Jiuniu1-0
- 09.05.2026Lvs Chengdu Better City0-3
- 05.05.2026Dvs Chongqing Tongliang Long1-1
- 01.05.2026Wvs Shenyang Urban4-0
- 26.04.2026Lvs Shanghai Shenhua0-3
- 22.04.2026Dvs Qingdao Youth Island0-0
Progi bramkowe
| Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (39/40) | 9.80 (20/20) | 10.21 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 90% (35/39) | 90% (18/20) | 89% (17/19) |
Over 7.5 Corners | 69% (27/39) | 70% (14/20) | 68% (13/19) |
Over 8.5 Corners | 54% (21/39) | 55% (11/20) | 53% (10/19) |
Over 9.5 Corners | 46% (18/39) | 50% (10/20) | 42% (8/19) |
Over 10.5 Corners | 36% (14/39) | 35% (7/20) | 37% (7/19) |
Over 11.5 Corners | 36% (14/39) | 35% (7/20) | 37% (7/19) |
Over 12.5 Corners | 28% (11/39) | 25% (5/20) | 32% (6/19) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/39) | 15% (3/20) | 21% (4/19) |
Over 14.5 Corners | 10% (4/39) | 5% (1/20) | 16% (3/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.97 | 4.55 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 199 | 91 | 108 |
| Ogółem | Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.90 | 5.25 | 4.55 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 196 | 105 | 91 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Yunnan Yukun notuje o 9% wyższy wynik niż Henan Jianye pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.13 (40/40) | 4.30 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 165 | 86 | 79 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Yunnan Yukun | Henan Jianye | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

