Football Stats
Herb Tianjin Teda
Tianjin TedaŚr. pkt/mecz 0.80
Chiny / Super League4 lipca 2026 14:00
Herb Sichuan Jiuniu
Sichuan JiuniuŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Tianjin Teda

Streaki - Tianjin Teda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tianjin Teda — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sichuan Jiuniu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sichuan Jiuniu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Tianjin Teda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 1.5 spalonych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Sichuan Jiuniu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sichuan Jiuniu — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb Tianjin TedaTianjin Teda30Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
14.03Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu10Herb Tianjin TedaTianjin Teda
21.09Herb Tianjin TedaTianjin Teda10Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
01.05Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu10Herb Tianjin TedaTianjin Teda
29.06Herb Tianjin TedaTianjin Teda30Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
10.03Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu04Herb Tianjin TedaTianjin Teda

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sichuan Jiuniu jest o 100% lepsza niż Tianjin Teda pod względem odsetku wygranych meczów.

Tianjin TedaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.70
1.40
1.55
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
50%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
9.40
9.20
9.30
Śr. faule/mecz
12.10
10.60
11.35
Sichuan JiuniuDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.30
2.85
Strzelone
1.80
0.70
1.25
Stracone
1.60
1.60
1.60
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
47%
38%
42%
Śr. strzały/mecz
13.20
8.70
10.95
Śr. faule/mecz
13.10
13.90
13.50

Ostatnie 10 meczów

Tianjin Teda jest o +71% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Tianjin Teda u siebie
0.70 gola/mecz
Sichuan Jiuniu na wyjeździe

Progi bramkowe

Tianjin TedaSichuan Jiuniu
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sichuan Jiuniu notuje o 10% wyższy wynik niż Tianjin Teda pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTianjin TedaSichuan Jiuniu
Match Corners AVG
10.95 (40/40)
10.45 (20/20)
11.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Over 8.5 Corners
75% (30/40)
60% (12/20)
90% (18/20)
Over 9.5 Corners
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 12.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTianjin TedaSichuan Jiuniu
Corners Earned Match
4.50
4.30
4.70
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
180
86
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemTianjin TedaSichuan Jiuniu
Match Cards AVG
4.50 (40/40)
4.40 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
180
88
92
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTianjin TedaSichuan Jiuniu
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56