Football Stats
Herb Qingdao Jonoon
Qingdao JonoonŚr. pkt/mecz 1.35
Chiny / Super League5 lipca 2026 13:00
Herb Chengdu Better City
Chengdu Better CityŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Qingdao Jonoon

Streaki - Qingdao Jonoon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Qingdao Jonoon — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Chengdu Better City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chengdu Better City — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chengdu Better City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chengdu Better City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chengdu Better City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chengdu Better City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chengdu Better City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chengdu Better City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chengdu Better City — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chengdu Better City — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Chengdu Better City — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Chengdu Better City — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Chengdu Better City — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Chengdu Better City — wygrywa (14/20, 70%)
  • Chengdu Better City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Chengdu Better City — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Chengdu Better City — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Chengdu Better City — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Qingdao Jonoon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Chengdu Better City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chengdu Better City — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Chengdu Better City — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chengdu Better City — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Chengdu Better City — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Chengdu Better City — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chengdu Better City — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chengdu Better City — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon11Herb Chengdu Better CityChengdu Better City
15.03Herb Chengdu Better CityChengdu Better City10Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
16.08Herb Chengdu Better CityChengdu Better City00Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
12.04Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon01Herb Chengdu Better CityChengdu Better City
26.06Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon15Herb Chengdu Better CityChengdu Better City
02.03Herb Chengdu Better CityChengdu Better City20Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
04.08Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon32Herb Chengdu Better CityChengdu Better City
06.05Herb Chengdu Better CityChengdu Better City32Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chengdu Better City jest o 75% lepsza niż Qingdao Jonoon pod względem odsetku wygranych meczów.

Qingdao JonoonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.70
3.55
Strzelone
2.00
1.60
1.80
Stracone
1.40
2.10
1.75
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
45%
47%
46%
Śr. strzały/mecz
11.80
13.00
12.40
Śr. faule/mecz
13.50
13.70
13.60
Chengdu Better CityDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.20
3.20
3.20
Strzelone
2.50
1.80
2.15
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
59%
57%
58%
Śr. strzały/mecz
18.20
12.90
15.55
Śr. faule/mecz
12.10
14.10
13.10

Ostatnie 10 meczów

Qingdao Jonoon jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Qingdao Jonoon u siebie
1.80 gola/mecz
Chengdu Better City na wyjeździe

Progi bramkowe

Qingdao JonoonChengdu Better City
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Chengdu Better City notuje o 15% wyższy wynik niż Qingdao Jonoon pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemQingdao JonoonChengdu Better City
Match Corners AVG
10.05 (40/40)
9.35 (20/20)
10.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemQingdao JonoonChengdu Better City
Corners Earned Match
5.80
4.60
7.00
More Corners Than Opponent
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Corners Earned
232
92
140

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Chengdu Better City notuje o 10% wyższy wynik niż Qingdao Jonoon pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemQingdao JonoonChengdu Better City
Match Cards AVG
4.88 (40/40)
4.65 (20/20)
5.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
195
93
102
Highest in a Match
12
8
12
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQingdao JonoonChengdu Better City
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 4.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56