Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Tianjin Teda
Streaki - Tianjin Teda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tianjin Teda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tianjin Teda — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Tianjin Teda — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Tianjin Teda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Tianjin Teda — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Shenyang Urban
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shenyang Urban — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Shenyang Urban — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
- Shenyang Urban — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Shenyang Urban — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (6/8, 75%)
- Shenyang Urban — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
- Shenyang Urban — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Shenyang Urban — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Shenyang Urban — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/17, 76%)
- Shenyang Urban — powyżej 2.5 gola w meczu (12/17, 71%)
- Shenyang Urban — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Shenyang Urban — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shenyang Urban — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Shenyang Urban — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Shenyang Urban — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Shenyang Urban — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Tianjin Teda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tianjin Teda — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tianjin Teda — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - Shenyang Urban
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shenyang Urban — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — poniżej 6.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Shenyang Urban — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shenyang Urban jest o 75% lepsza niż Tianjin Teda pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tianjin Teda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 48% | 41% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 9.00 | 9.20 | 9.10 |
Śr. faule/mecz | 11.80 | 10.60 | 11.20 |
| Shenyang Urban | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 56% | 13% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.22 | 3.00 | 3.12 |
Strzelone | 1.67 | 1.13 | 1.41 |
Stracone | 1.56 | 1.88 | 1.71 |
BTTS % | 67% | 38% | 53% |
Czyste konto % | 11% | 13% | 12% |
Nie strzelił % | 22% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 50% | 57% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 12.11 | 12.75 | 12.41 |
Śr. faule/mecz | 12.67 | 12.50 | 12.59 |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Wvs Sichuan Jiuniu3-0
- 27.06.2026Lvs Chongqing Tongliang Long0-1
- 31.05.2026Wvs Dalian Zhixing1-0
- 23.05.2026Dvs SHANGHAI SIPG1-1
- 19.05.2026Lvs Henan Jianye1-2
- 15.05.2026Lvs Chengdu Better City1-2
- 10.05.2026Dvs Hangzhou Greentown1-1
- 05.05.2026Dvs Qingdao Youth Island1-1
- 01.05.2026Dvs Wuhan Three Towns2-2
- 25.04.2026Wvs Beijing Guoan4-2
- 04.07.2026Wvs Chongqing Tongliang Long3-1
- 27.06.2026Lvs Shandong Luneng1-5
- 29.05.2026Wvs SHANGHAI SIPG3-2
- 24.05.2026Wvs Hangzhou Greentown5-0
- 20.05.2026Wvs Qingdao Jonoon2-1
- 16.05.2026Dvs Wuhan Three Towns2-2
- 10.05.2026Lvs Yunnan Yukun1-2
- 05.05.2026Lvs Chengdu Better City0-1
- 01.05.2026Lvs Henan Jianye0-4
- 26.04.2026Lvs Sichuan Jiuniu0-1
Progi bramkowe
| Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 75% (6/8) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 63% (5/8) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (4/8) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 71% (12/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 82% (14/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 88% (15/17) |
| Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 63% (5/8) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 25% (2/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 75% (6/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 71% (12/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 82% (14/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 88% (15/17) |
| Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 25% (2/8) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 71% (12/17) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 82% (14/17) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 71% (12/17) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 88% (15/17) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Tianjin Teda notuje o 15% wyższy wynik niż Shenyang Urban pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.86 (37/37) | 10.50 (20/20) | 9.12 (17/17) |
Over 6.5 Corners | 89% (33/37) | 90% (18/20) | 88% (15/17) |
Over 7.5 Corners | 76% (28/37) | 70% (14/20) | 82% (14/17) |
Over 8.5 Corners | 57% (21/37) | 60% (12/20) | 53% (9/17) |
Over 9.5 Corners | 38% (14/37) | 40% (8/20) | 35% (6/17) |
Over 10.5 Corners | 30% (11/37) | 35% (7/20) | 24% (4/17) |
Over 11.5 Corners | 30% (11/37) | 35% (7/20) | 24% (4/17) |
Over 12.5 Corners | 24% (9/37) | 30% (6/20) | 18% (3/17) |
Over 13.5 Corners | 19% (7/37) | 30% (6/20) | 6% (1/17) |
Over 14.5 Corners | 19% (7/37) | 30% (6/20) | 6% (1/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.19 | 4.15 | 4.24 |
More Corners Than Opponent | 35% (13/37) | 25% (5/20) | 47% (8/17) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (29/37) | 75% (15/20) | 82% (14/17) |
Over 3.5 Corners Earned | 49% (18/37) | 35% (7/20) | 65% (11/17) |
Over 4.5 Corners Earned | 32% (12/37) | 30% (6/20) | 35% (6/17) |
Over 5.5 Corners Earned | 27% (10/37) | 25% (5/20) | 29% (5/17) |
Over 6.5 Corners Earned | 22% (8/37) | 20% (4/20) | 24% (4/17) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/37) | 10% (2/20) | 6% (1/17) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/37) | 10% (2/20) | 0% (0/17) |
Corners Earned | 155 | 83 | 72 |
| Ogółem | Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.68 | 6.35 | 4.88 |
More Corners Than Opponent | 35% (13/37) | 25% (5/20) | 47% (8/17) |
Over 2.5 Corners Against | 81% (30/37) | 90% (18/20) | 71% (12/17) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (26/37) | 85% (17/20) | 53% (9/17) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (21/37) | 70% (14/20) | 41% (7/17) |
Over 5.5 Corners Against | 49% (18/37) | 55% (11/20) | 41% (7/17) |
Over 6.5 Corners Against | 32% (12/37) | 35% (7/20) | 29% (5/17) |
Over 7.5 Corners Against | 27% (10/37) | 25% (5/20) | 29% (5/17) |
Over 8.5 Corners Against | 27% (10/37) | 25% (5/20) | 29% (5/17) |
Corners Against | 210 | 127 | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tianjin Teda notuje o 15% wyższy wynik niż Shenyang Urban pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (37/37) | 4.25 (20/20) | 3.71 (17/17) |
Over 0.5 Cards | 100% (37/37) | 100% (20/20) | 100% (17/17) |
Over 1.5 Cards | 86% (32/37) | 90% (18/20) | 82% (14/17) |
Over 2.5 Cards | 81% (30/37) | 85% (17/20) | 76% (13/17) |
Over 3.5 Cards | 51% (19/37) | 60% (12/20) | 41% (7/17) |
Over 4.5 Cards | 43% (16/37) | 45% (9/20) | 41% (7/17) |
Over 5.5 Cards | 24% (9/37) | 25% (5/20) | 24% (4/17) |
Over 6.5 Cards | 14% (5/37) | 20% (4/20) | 6% (1/17) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/37) | 0% (0/20) | 0% (0/17) |
Total Cards | 148 | 85 | 63 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tianjin Teda | Shenyang Urban | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/37) | 5% (1/20) | 0% (0/17) |
Under 1.5 | 22% (8/37) | 20% (4/20) | 24% (4/17) |
Under 2.5 | 38% (14/37) | 45% (9/20) | 29% (5/17) |
Under 3.5 | 70% (26/37) | 80% (16/20) | 59% (10/17) |
Under 4.5 | 86% (32/37) | 90% (18/20) | 82% (14/17) |
Under 5.5 | 95% (35/37) | 95% (19/20) | 94% (16/17) |

