Football Stats
Herb Chongqing Tongliang Long
Chongqing Tongliang LongŚr. pkt/mecz 1.56
Chiny / Super League18 lipca 2026 13:00
Herb Hangzhou Greentown
Hangzhou GreentownŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Chongqing Tongliang Long

Streaki - Chongqing Tongliang Long

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chongqing Tongliang Long — jest niepokonany u siebie (8/9, 89%)
  • Chongqing Tongliang Long — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
  • Chongqing Tongliang Long — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Chongqing Tongliang Long — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Chongqing Tongliang Long — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Chongqing Tongliang Long — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/18, 89%)
  • Chongqing Tongliang Long — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Chongqing Tongliang Long — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Chongqing Tongliang Long — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Chongqing Tongliang Long — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Chongqing Tongliang Long — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Chongqing Tongliang Long — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Chongqing Tongliang Long — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Chongqing Tongliang Long — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Hangzhou Greentown

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hangzhou Greentown — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hangzhou Greentown — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hangzhou Greentown — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Hangzhou Greentown — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Chongqing Tongliang Long

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — powyżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Chongqing Tongliang Long — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Hangzhou Greentown

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hangzhou Greentown — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hangzhou Greentown — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Chongqing Tongliang LongChongqing Tongliang Long11Herb Hangzhou GreentownHangzhou Greentown
05.04Herb Hangzhou GreentownHangzhou Greentown01Herb Chongqing Tongliang LongChongqing Tongliang Long

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chongqing Tongliang Long jest o 11% lepsza niż Hangzhou Greentown pod względem odsetku wygranych meczów.

Chongqing Tongliang LongDomWyjazdOgółem
Win %
44%
33%
39%
Śr. goli/mecz
2.44
2.22
2.33
Strzelone
1.44
1.00
1.22
Stracone
1.00
1.22
1.11
BTTS %
56%
56%
56%
Czyste konto %
44%
33%
39%
Nie strzelił %
11%
22%
17%
Posiadanie piłki
54%
39%
47%
Śr. strzały/mecz
9.67
6.56
8.11
Śr. faule/mecz
12.67
12.33
12.50
Hangzhou GreentownDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
3.50
3.20
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.40
2.20
1.80
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
56%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
16.33
11.30
13.68
Śr. faule/mecz
14.89
15.40
15.16

Ostatnie 10 meczów

Chongqing Tongliang Long jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.44 gola/mecz
Chongqing Tongliang Long u siebie
1.30 gola/mecz
Hangzhou Greentown na wyjeździe

Progi bramkowe

Chongqing Tongliang LongHangzhou Greentown
Over 0.5
89% (8/9)
100% (10/10)
Over 1.5
67% (6/9)
100% (10/10)
Over 2.5
33% (3/9)
80% (8/10)
Over 3.5
22% (2/9)
50% (5/10)
Nie strzelił
11% (1/9)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (9/18)
79% (15/19)
1. połowa — 1-3 gole
50% (9/18)
84% (16/19)
2. połowa — 1-2 gole
67% (12/18)
63% (12/19)
2. połowa — 1-3 gole
72% (13/18)
68% (13/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemChongqing Tongliang LongHangzhou Greentown
Match Corners AVG
10.27 (37/38)
10.56 (18/18)
10.00 (19/20)
Over 6.5 Corners
86% (32/37)
89% (16/18)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
78% (29/37)
83% (15/18)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
67% (12/18)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
51% (19/37)
56% (10/18)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
43% (16/37)
50% (9/18)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
38% (14/37)
39% (7/18)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
27% (10/37)
28% (5/18)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
22% (8/37)
22% (4/18)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
19% (7/37)
22% (4/18)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemChongqing Tongliang LongHangzhou Greentown
Corners Earned Match
4.55
3.72
5.30
More Corners Than Opponent
39% (15/38)
28% (5/18)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
71% (27/38)
61% (11/18)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
61% (23/38)
44% (8/18)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (17/38)
22% (4/18)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
32% (12/38)
22% (4/18)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
21% (8/38)
11% (2/18)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/38)
6% (1/18)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/38)
6% (1/18)
20% (4/20)
Corners Earned
173
67
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemChongqing Tongliang LongHangzhou Greentown
Match Cards AVG
4.59 (37/37)
4.47 (17/17)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (37/37)
100% (17/17)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
92% (34/37)
100% (17/17)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
84% (31/37)
94% (16/17)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
76% (28/37)
82% (14/17)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
54% (20/37)
47% (8/17)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
32% (12/37)
24% (4/17)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
14% (5/37)
0% (0/17)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/37)
0% (0/17)
10% (2/20)
Total Cards
170
76
94
Highest in a Match
9
6
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChongqing Tongliang LongHangzhou Greentown
Under 0.5
8% (3/38)
11% (2/18)
5% (1/20)
Under 1.5
24% (9/38)
39% (7/18)
10% (2/20)
Under 2.5
47% (18/38)
61% (11/18)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (24/38)
72% (13/18)
55% (11/20)
Under 4.5
82% (31/38)
89% (16/18)
75% (15/20)
Under 5.5
97% (37/38)
94% (17/18)
100% (20/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56