Football Stats
Herb Shanghai Shenhua
Shanghai ShenhuaŚr. pkt/mecz 1.90
Chiny / Super League18 lipca 2026 13:35
Herb Tianjin Teda
Tianjin TedaŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Shanghai Shenhua

Streaki - Shanghai Shenhua

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shanghai Shenhua — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Shanghai Shenhua — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Shanghai Shenhua — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Shanghai Shenhua — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shanghai Shenhua — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Shanghai Shenhua — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Tianjin Teda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Shanghai Shenhua

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shanghai Shenhua — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shanghai Shenhua — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Tianjin Teda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua02Herb Tianjin TedaTianjin Teda
05.04Herb Tianjin TedaTianjin Teda23Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
22.11Herb Tianjin TedaTianjin Teda13Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
25.06Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua30Herb Tianjin TedaTianjin Teda
21.09Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua21Herb Tianjin TedaTianjin Teda
11.05Herb Tianjin TedaTianjin Teda00Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
29.10Herb Tianjin TedaTianjin Teda11Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
02.07Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua12Herb Tianjin TedaTianjin Teda
21.11Herb Tianjin TedaTianjin Teda21Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
21.08Herb Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua11Herb Tianjin TedaTianjin Teda

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shanghai Shenhua jest o 175% lepsza niż Tianjin Teda pod względem odsetku wygranych meczów.

Shanghai ShenhuaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.70
3.40
3.55
Strzelone
2.20
2.00
2.10
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
53%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
17.60
13.60
15.60
Śr. faule/mecz
14.40
14.20
14.30
Tianjin TedaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
48%
41%
44%
Śr. strzały/mecz
9.00
9.20
9.10
Śr. faule/mecz
11.80
10.60
11.20

Ostatnie 10 meczów

Shanghai Shenhua jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Shanghai Shenhua u siebie
1.10 gola/mecz
Tianjin Teda na wyjeździe

Progi bramkowe

Shanghai ShenhuaTianjin Teda
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Shanghai Shenhua notuje o 10% wyższy wynik niż Tianjin Teda pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemShanghai ShenhuaTianjin Teda
Match Corners AVG
11.00 (40/40)
11.50 (20/20)
10.50 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemShanghai ShenhuaTianjin Teda
Corners Earned Match
5.17
6.20
4.15
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Corners Earned
207
124
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemShanghai ShenhuaTianjin Teda
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.25 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
170
85
85
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemShanghai ShenhuaTianjin Teda
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56