Football Stats
Herb Wuhan Three Towns
Wuhan Three TownsŚr. pkt/mecz 0.65
Chiny / Super League18 lipca 2026 14:00
Herb Sichuan Jiuniu
Sichuan JiuniuŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Wuhan Three Towns

Streaki - Wuhan Three Towns

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Sichuan Jiuniu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sichuan Jiuniu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sichuan Jiuniu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Wuhan Three Towns

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wuhan Three Towns — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 22 meczach z rzędu

Serie - Sichuan Jiuniu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 7.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sichuan Jiuniu — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns20Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
05.04Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu52Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
24.10Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns12Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
18.06Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu12Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
03.08Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns41Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
14.04Herb Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu11Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sichuan Jiuniu jest o 250% lepsza niż Wuhan Three Towns pod względem odsetku wygranych meczów.

Wuhan Three TownsDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
3.60
3.80
3.70
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
2.20
2.40
2.30
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
47%
45%
46%
Śr. strzały/mecz
13.40
10.50
11.95
Śr. faule/mecz
11.70
14.60
13.15
Sichuan JiuniuDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
2.50
3.00
Strzelone
2.00
0.70
1.35
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
49%
40%
45%
Śr. strzały/mecz
14.70
9.00
11.85
Śr. faule/mecz
13.90
13.60
13.75

Ostatnie 10 meczów

Wuhan Three Towns jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Wuhan Three Towns u siebie
0.70 gola/mecz
Sichuan Jiuniu na wyjeździe

Progi bramkowe

Wuhan Three TownsSichuan Jiuniu
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sichuan Jiuniu notuje o 12% wyższy wynik niż Wuhan Three Towns pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWuhan Three TownsSichuan Jiuniu
Match Corners AVG
10.70 (40/40)
10.10 (20/20)
11.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 8.5 Corners
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 9.5 Corners
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 12.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWuhan Three TownsSichuan Jiuniu
Corners Earned Match
4.80
4.70
4.90
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
192
94
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wuhan Three Towns notuje o 10% wyższy wynik niż Sichuan Jiuniu pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWuhan Three TownsSichuan Jiuniu
Match Cards AVG
4.92 (40/40)
5.15 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
197
103
94
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWuhan Three TownsSichuan Jiuniu
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Under 4.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56