Football Stats
Herb Qingdao Jonoon
Qingdao JonoonŚr. pkt/mecz 1.20
Chiny / Super League25 lipca 2026 11:30
Herb Tianjin Teda
Tianjin TedaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Qingdao Jonoon

Streaki - Qingdao Jonoon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Qingdao Jonoon — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Qingdao Jonoon — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Tianjin Teda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tianjin Teda — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Qingdao Jonoon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qingdao Jonoon — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Tianjin Teda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon02Herb Tianjin TedaTianjin Teda
12.04Herb Tianjin TedaTianjin Teda11Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
27.07Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon20Herb Tianjin TedaTianjin Teda
29.03Herb Tianjin TedaTianjin Teda10Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
27.10Herb Tianjin TedaTianjin Teda10Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
26.05Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon31Herb Tianjin TedaTianjin Teda
22.10Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon14Herb Tianjin TedaTianjin Teda
28.06Herb Tianjin TedaTianjin Teda32Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Qingdao Jonoon jest o 40% lepsza niż Tianjin Teda pod względem odsetku wygranych meczów.

Qingdao JonoonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
3.80
3.35
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
1.10
2.50
1.80
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
43%
47%
45%
Śr. strzały/mecz
11.40
12.70
12.05
Śr. faule/mecz
13.80
13.50
13.65
Tianjin TedaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
1.50
1.20
1.35
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
48%
40%
44%
Śr. strzały/mecz
9.00
9.80
9.40
Śr. faule/mecz
11.80
11.10
11.45

Ostatnie 10 meczów

Qingdao Jonoon jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Qingdao Jonoon u siebie
1.30 gola/mecz
Tianjin Teda na wyjeździe

Progi bramkowe

Qingdao JonoonTianjin Teda
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Tianjin Teda notuje o 11% wyższy wynik niż Qingdao Jonoon pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemQingdao JonoonTianjin Teda
Match Corners AVG
9.72 (40/40)
9.20 (20/20)
10.25 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemQingdao JonoonTianjin Teda
Corners Earned Match
4.13
4.15
4.10
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
165
83
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemQingdao JonoonTianjin Teda
Match Cards AVG
4.22 (40/40)
4.25 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
169
85
84
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQingdao JonoonTianjin Teda
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
45% (9/20)
80% (16/20)
Under 4.5
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56