Football Stats
Herb Henan Jianye
Henan JianyeŚr. pkt/mecz 1.40
Chiny / Super League31 lipca 2026 13:35
Herb Dalian Zhixing
Dalian ZhixingŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Henan Jianye

Streaki - Henan Jianye

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Henan Jianye — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Henan Jianye — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Henan Jianye — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Henan Jianye — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Dalian Zhixing

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dalian Zhixing — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dalian Zhixing — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dalian Zhixing — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Dalian Zhixing — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dalian Zhixing — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dalian Zhixing — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Henan Jianye

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Henan Jianye — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Henan Jianye — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Dalian Zhixing

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dalian Zhixing — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 34 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dalian Zhixing — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Henan JianyeHenan Jianye11Herb Dalian ZhixingDalian Zhixing
18.04Herb Dalian ZhixingDalian Zhixing21Herb Henan JianyeHenan Jianye
24.08Herb Henan JianyeHenan Jianye40Herb Dalian ZhixingDalian Zhixing
16.04Herb Dalian ZhixingDalian Zhixing10Herb Henan JianyeHenan Jianye

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dalian Zhixing jest o 13% lepsza niż Henan Jianye pod względem odsetku wygranych meczów.

Henan JianyeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
2.40
2.55
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
56%
47%
51%
Śr. strzały/mecz
14.20
8.80
11.50
Śr. faule/mecz
11.30
13.80
12.55
Dalian ZhixingDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.30
3.60
3.45
Strzelone
1.90
1.30
1.60
Stracone
1.40
2.30
1.85
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
16.60
12.70
14.65
Śr. faule/mecz
12.50
15.20
13.85

Ostatnie 10 meczów

Henan Jianye jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Henan Jianye u siebie
1.30 gola/mecz
Dalian Zhixing na wyjeździe

Progi bramkowe

Henan JianyeDalian Zhixing
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dalian Zhixing notuje o 13% wyższy wynik niż Henan Jianye pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHenan JianyeDalian Zhixing
Match Corners AVG
10.40 (40/40)
9.75 (20/20)
11.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHenan JianyeDalian Zhixing
Corners Earned Match
5.70
5.25
6.15
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
228
105
123

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dalian Zhixing notuje o 37% wyższy wynik niż Henan Jianye pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHenan JianyeDalian Zhixing
Match Cards AVG
4.20 (40/40)
3.55 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
168
71
97
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHenan JianyeDalian Zhixing
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
70% (28/40)
90% (18/20)
50% (10/20)
Under 4.5
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56