Football Stats
Herb Tianjin Teda
Tianjin TedaŚr. pkt/mecz 1.20
Chiny / Super League1 sierpnia 2026 13:00
Herb Yunnan Yukun
Yunnan YukunŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Tianjin Teda

2W — Tianjin Teda0D2W — Yunnan Yukun

Streaki - Tianjin Teda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tianjin Teda — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Tianjin Teda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tianjin Teda — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Tianjin Teda — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Yunnan Yukun

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yunnan Yukun — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yunnan Yukun — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Yunnan Yukun — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Yunnan Yukun — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Yunnan Yukun — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Yunnan Yukun — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Yunnan Yukun — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Yunnan Yukun — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Tianjin Teda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tianjin Teda — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tianjin Teda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Yunnan Yukun

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yunnan Yukun — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yunnan Yukun — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Tianjin TedaTianjin Teda32Herb Yunnan YukunYunnan Yukun
17.04Herb Yunnan YukunYunnan Yukun03Herb Tianjin TedaTianjin Teda
18.10Herb Yunnan YukunYunnan Yukun20Herb Tianjin TedaTianjin Teda
11.05Herb Tianjin TedaTianjin Teda01Herb Yunnan YukunYunnan Yukun

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yunnan Yukun jest o 33% lepsza niż Tianjin Teda pod względem odsetku wygranych meczów.

Tianjin TedaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.50
1.00
1.25
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
48%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
9.00
10.60
9.80
Śr. faule/mecz
11.80
10.40
11.10
Yunnan YukunDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
3.80
3.90
Strzelone
2.20
1.80
2.00
Stracone
1.80
2.00
1.90
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
53%
49%
51%
Śr. strzały/mecz
15.80
14.80
15.30
Śr. faule/mecz
11.20
13.00
12.10

Ostatnie 10 meczów

Yunnan Yukun jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Tianjin Teda u siebie
1.80 gola/mecz
Yunnan Yukun na wyjeździe

Progi bramkowe

Tianjin TedaYunnan Yukun
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemTianjin TedaYunnan Yukun
Match Corners AVG
9.90 (40/40)
10.00 (20/20)
9.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTianjin TedaYunnan Yukun
Corners Earned Match
4.55
4.15
4.95
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
182
83
99

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemTianjin TedaYunnan Yukun
Match Cards AVG
4.22 (40/40)
4.20 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
169
84
85
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTianjin TedaYunnan Yukun
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Under 3.5
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56