Football Stats
Herb Qingdao Jonoon
Qingdao JonoonŚr. pkt/mecz 1.00
Chiny / Super League29 sierpnia 2026 11:00
Herb Wuhan Three Towns
Wuhan Three TownsŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Qingdao Jonoon

Streaki - Qingdao Jonoon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Qingdao Jonoon — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Qingdao Jonoon — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Wuhan Three Towns

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wuhan Three Towns — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wuhan Three Towns — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Qingdao Jonoon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qingdao Jonoon — przegrywa w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Jonoon — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Wuhan Three Towns

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wuhan Three Towns — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon15Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
06.05Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns13Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
02.11Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon10Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
13.06Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns20Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
15.09Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon11Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
05.05Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns10Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
30.07Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns10Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon
29.04Herb Qingdao JonoonQingdao Jonoon03Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Qingdao Jonoon jest o 50% lepsza niż Wuhan Three Towns pod względem odsetku wygranych meczów.

Qingdao JonoonDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
4.00
3.30
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.00
2.70
1.85
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
44%
46%
45%
Śr. strzały/mecz
12.40
12.90
12.65
Śr. faule/mecz
13.00
12.70
12.85
Wuhan Three TownsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
3.80
3.20
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.10
2.40
1.75
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
50%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
12.60
11.00
11.80
Śr. faule/mecz
10.50
14.60
12.55

Ostatnie 10 meczów

Qingdao Jonoon jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Qingdao Jonoon u siebie
1.40 gola/mecz
Wuhan Three Towns na wyjeździe

Progi bramkowe

Qingdao JonoonWuhan Three Towns
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemQingdao JonoonWuhan Three Towns
Match Corners AVG
9.05 (40/40)
9.15 (20/20)
8.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemQingdao JonoonWuhan Three Towns
Corners Earned Match
4.03
3.90
4.15
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
161
78
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wuhan Three Towns notuje o 8% wyższy wynik niż Qingdao Jonoon pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemQingdao JonoonWuhan Three Towns
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.30 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
179
86
93
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQingdao JonoonWuhan Three Towns
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 4.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56