Football Stats
Herb Wuhan Three Towns
Wuhan Three TownsŚr. pkt/mecz 1.15
Chiny / Super League5 września 2026 13:00
Herb Qingdao Youth Island
Qingdao Youth IslandŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Wuhan Three Towns

Streaki - Wuhan Three Towns

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wuhan Three Towns — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Wuhan Three Towns — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wuhan Three Towns — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Qingdao Youth Island

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Qingdao Youth Island — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Qingdao Youth Island — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Qingdao Youth Island — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Qingdao Youth Island — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Qingdao Youth Island — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Qingdao Youth Island — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Wuhan Three Towns

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wuhan Three Towns — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wuhan Three Towns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Qingdao Youth Island

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Qingdao Youth Island — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Qingdao Youth Island — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island11Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
18.07Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns11Herb Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island
03.03Herb Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island20Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns
02.11Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns13Herb Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island
16.06Herb Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island01Herb Wuhan Three TownsWuhan Three Towns

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Qingdao Youth Island jest o 40% lepsza niż Wuhan Three Towns pod względem odsetku wygranych meczów.

Wuhan Three TownsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
3.70
3.15
Strzelone
1.50
1.70
1.60
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
50%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
12.60
11.60
12.10
Śr. faule/mecz
10.50
14.10
12.30
Qingdao Youth IslandDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.60
2.45
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
47%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
11.44
10.20
10.79
Śr. faule/mecz
11.67
14.80
13.32

Ostatnie 10 meczów

Wuhan Three Towns jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Wuhan Three Towns u siebie
1.10 gola/mecz
Qingdao Youth Island na wyjeździe

Progi bramkowe

Wuhan Three TownsQingdao Youth Island
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemWuhan Three TownsQingdao Youth Island
Match Corners AVG
9.08 (39/40)
9.05 (20/20)
9.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
82% (32/39)
80% (16/20)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
77% (30/39)
80% (16/20)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
62% (24/39)
60% (12/20)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
35% (7/20)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
28% (11/39)
25% (5/20)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
25% (5/20)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWuhan Three TownsQingdao Youth Island
Corners Earned Match
4.17
4.10
4.25
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
167
82
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wuhan Three Towns notuje o 10% wyższy wynik niż Qingdao Youth Island pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWuhan Three TownsQingdao Youth Island
Match Cards AVG
4.53 (40/40)
4.75 (20/20)
4.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
181
95
86
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWuhan Three TownsQingdao Youth Island
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chengdu Better City251564512.04
2Beijing Guoan251195371.48
4Dalian Zhixing2511410371.48
5Shandong Luneng251339361.44
6Yunnan Yukun2510510351.40
7SHANGHAI SIPG251078321.28
9Shanghai Shenhua251159281.12
10Hangzhou Greentown24969281.17
11Sichuan Jiuniu258314271.08
12Henan Jianye24879251.04
13Shenyang Urban247413251.04
14Tianjin Teda24789190.79
15Wuhan Three Towns23599190.83
16Qingdao Jonoon256316140.56