Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Dinamo Minsk
Streaki - Dinamo Minsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Minsk — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Minsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dinamo Minsk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Minsk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Minsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Minsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dinamo Minsk — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Dinamo Minsk — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Dinamo Minsk — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Dinamo Minsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Dinamo Minsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Dinamo Minsk — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Dinamo Minsk — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Dinamo Minsk — wygrywa (14/20, 70%)
- Dinamo Minsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Dinamo Minsk — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Dinamo Minsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - FC Gomel
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Gomel — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Gomel — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Gomel — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Gomel — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- FC Gomel — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Gomel — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- FC Gomel — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- FC Gomel — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Dinamo Minsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Minsk — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Minsk — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Minsk — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Minsk — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Minsk — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
Serie - FC Gomel
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Gomel — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Minsk jest o 17% lepsza niż FC Gomel pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dinamo Minsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 80% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 2.00 | 1.70 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| FC Gomel | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 1.70 | 2.60 |
Strzelone | 2.50 | 0.80 | 1.65 |
Stracone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
BTTS % | 80% | 20% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 60% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Arsenal1-0
- 24.05.2026Wvs FC Dnepr Mogilev3-1
- 20.05.2026Dvs Bate Borisov0-0
- 10.05.2026Wvs Dinamo Brest2-1
- 03.05.2026Lvs ML Vitebsk2-3
- 25.04.2026Wvs Baranovichi3-2
- 19.04.2026Dvs FC Isloch Minsk R.1-1
- 11.04.2026Wvs Torpedo Zhodino1-0
- 04.04.2026Wvs Belshina2-0
- 21.03.2026Wvs Slavia Mozyr2-1
- 30.05.2026Wvs Dinamo Brest2-1
- 22.05.2026Dvs ML Vitebsk0-0
- 14.05.2026Lvs Baranovichi2-3
- 08.05.2026Wvs FC Isloch Minsk R.2-0
- 02.05.2026Dvs Torpedo Zhodino1-1
- 26.04.2026Wvs Belshina2-0
- 19.04.2026Wvs Slavia Mozyr3-1
- 10.04.2026Wvs Naftan2-0
- 05.04.2026Lvs FC Minsk0-2
- 20.03.2026Dvs FC Vitebsk1-1
Progi bramkowe
| Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dinamo Minsk notuje o 86% wyższy wynik niż FC Gomel pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (3/40) | 13.00 (1/20) | 7.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 9.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 10.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 6.00 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 12 | 6 | 6 |
| Ogółem | Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | 7.00 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Corners Against | 15 | 7 | 8 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.76 (21/21) | 3.73 (11/11) | 3.80 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 95% (20/21) | 100% (11/11) | 90% (9/10) |
Over 1.5 Cards | 81% (17/21) | 91% (10/11) | 70% (7/10) |
Over 2.5 Cards | 71% (15/21) | 73% (8/11) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 52% (11/21) | 55% (6/11) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Cards | 29% (6/21) | 27% (3/11) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Cards | 29% (6/21) | 27% (3/11) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/21) | 0% (0/11) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/21) | 0% (0/11) | 10% (1/10) |
Total Cards | 79 | 41 | 38 |
Highest in a Match | 9 | 6 | 9 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo Minsk | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

