Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Arsenal
Streaki - Arsenal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Arsenal — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Arsenal — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Arsenal — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Arsenal — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Arsenal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Arsenal — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Arsenal — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Arsenal — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - FC Gomel
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Gomel — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Gomel — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- FC Gomel — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Gomel — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- FC Gomel — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Gomel — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FC Gomel — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Arsenal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - FC Gomel
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Gomel — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Gomel — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Gomel jest o 71% lepsza niż Arsenal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Arsenal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.50 | 2.20 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| FC Gomel | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.00 | 2.65 |
Strzelone | 2.40 | 0.90 | 1.65 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs Bate Borisov3-2
- 14.06.2026Wvs FC Dnepr Mogilev1-0
- 30.05.2026Lvs Dinamo Minsk0-1
- 23.05.2026Lvs Dinamo Brest0-3
- 17.05.2026Lvs ML Vitebsk0-3
- 08.05.2026Dvs Baranovichi1-1
- 01.05.2026Dvs FC Isloch Minsk R.2-2
- 26.04.2026Dvs Torpedo Zhodino3-3
- 20.04.2026Wvs Belshina2-0
- 11.04.2026Dvs Slavia Mozyr1-1
- 20.06.2026Wvs FC Dnepr Mogilev2-0
- 13.06.2026Lvs Dinamo Minsk1-2
- 30.05.2026Wvs Dinamo Brest2-1
- 22.05.2026Dvs ML Vitebsk0-0
- 14.05.2026Lvs Baranovichi2-3
- 08.05.2026Wvs FC Isloch Minsk R.2-0
- 02.05.2026Dvs Torpedo Zhodino1-1
- 26.04.2026Wvs Belshina2-0
- 19.04.2026Wvs Slavia Mozyr3-1
- 10.04.2026Wvs Naftan2-0
Progi bramkowe
| Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Arsenal notuje o 86% wyższy wynik niż FC Gomel pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (3/40) | 13.00 (1/20) | 7.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 9.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 10.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.33 | 7.00 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 13 | 7 | 6 |
| Ogółem | Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.67 | 6.00 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (1/3) | 100% (1/1) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Corners Against | 14 | 6 | 8 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.71 (21/21) | 3.64 (11/11) | 3.80 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 95% (20/21) | 100% (11/11) | 90% (9/10) |
Over 1.5 Cards | 76% (16/21) | 82% (9/11) | 70% (7/10) |
Over 2.5 Cards | 57% (12/21) | 45% (5/11) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 43% (9/21) | 36% (4/11) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Cards | 33% (7/21) | 36% (4/11) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Cards | 24% (5/21) | 18% (2/11) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Cards | 19% (4/21) | 18% (2/11) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/21) | 9% (1/11) | 10% (1/10) |
Total Cards | 78 | 40 | 38 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Arsenal | FC Gomel | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

