Football Stats
Herb FC Isloch Minsk R.
FC Isloch Minsk R.Śr. pkt/mecz 1.60
Białoruś / Premier League28 czerwca 2026 17:30
Herb Belshina
BelshinaŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy FC Isloch Minsk R.

Streaki - FC Isloch Minsk R.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Isloch Minsk R. — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Isloch Minsk R. — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FC Isloch Minsk R. — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek (9/9, 100%)
  • FC Isloch Minsk R. — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • FC Isloch Minsk R. — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • FC Isloch Minsk R. — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • FC Isloch Minsk R. — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • FC Isloch Minsk R. — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Belshina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Belshina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Belshina — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Belshina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Belshina — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Belshina — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Belshina — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Belshina — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)

Serie - FC Isloch Minsk R.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Isloch Minsk R. — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Belshina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Belshina — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Belshina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Belshina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Belshina — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.06Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.40Herb BelshinaBelshina
26.08Herb BelshinaBelshina02Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.
14.04Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.20Herb BelshinaBelshina
09.10Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.20Herb BelshinaBelshina
21.05Herb BelshinaBelshina21Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.
13.09Herb BelshinaBelshina23Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.
10.05Herb FC Isloch Minsk R.FC Isloch Minsk R.21Herb BelshinaBelshina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Isloch Minsk R. jest o 14% lepsza niż Belshina pod względem odsetku wygranych meczów.

FC Isloch Minsk R.DomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
2.00
1.90
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
0.50
1.00
0.75
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
BelshinaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.30
2.85
Strzelone
1.20
1.30
1.25
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekFC Isloch Minsk R. vs Belshina
1.30 gola/mecz
FC Isloch Minsk R. u siebie
1.30 gola/mecz
Belshina na wyjeździe

Progi bramkowe

FC Isloch Minsk R.Belshina
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC Isloch Minsk R.Belshina
Match Corners AVG
17.00 (1/40)
17.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 14.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC Isloch Minsk R.Belshina
Corners Earned Match
13.00
13.00
More Corners Than Opponent
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Corners Earned
13
13

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Belshina notuje o 18% wyższy wynik niż FC Isloch Minsk R. pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC Isloch Minsk R.Belshina
Match Cards AVG
3.30 (20/20)
3.00 (9/9)
3.55 (11/11)
Over 0.5 Cards
95% (19/20)
100% (9/9)
91% (10/11)
Over 1.5 Cards
80% (16/20)
78% (7/9)
82% (9/11)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
67% (6/9)
64% (7/11)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
44% (4/9)
45% (5/11)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
11% (1/9)
36% (4/11)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/9)
18% (2/11)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/9)
9% (1/11)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/9)
9% (1/11)
Total Cards
66
27
39
Highest in a Match
8
5
8
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC Isloch Minsk R.Belshina
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1ML Vitebsk171151382.24
2FC Isloch Minsk R.181152382.11
3Dinamo Minsk171133362.12
4FC Gomel20965331.65
5FC Vitebsk20956321.60
6Dinamo Brest20947311.55
7Neman19937301.58
8FC Minsk20848281.40
9Torpedo Zhodino19766271.42
10Slavia Mozyr19577221.16
11Baranovichi20569211.05
12Arsenal20569211.05
13Bate Borisov18387170.94
14FC Dnepr Mogilev20299150.75
15Belshina184311150.83
16Naftan192413100.53