Football Stats
Herb Arsenal
ArsenalŚr. pkt/mecz 1.25
Białoruś / Premier League1 sierpnia 2026 19:00
Herb FC Minsk
FC MinskŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Arsenal

1W — Arsenal5D2W — FC Minsk

Streaki - Arsenal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arsenal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Arsenal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Arsenal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Arsenal — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Arsenal — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Arsenal — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Arsenal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Arsenal — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/3, 100%)
  • Arsenal — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Arsenal — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Minsk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Minsk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Minsk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Minsk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Minsk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Minsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Minsk — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Minsk — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • FC Minsk — powyżej 7.5 rożnych (4/4, 100%)
  • FC Minsk — poniżej 11.5 rożnych (4/4, 100%)
  • FC Minsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
  • FC Minsk — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Minsk — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Minsk — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)

Serie - Arsenal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arsenal — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arsenal — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arsenal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arsenal — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - FC Minsk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Minsk — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — poniżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — poniżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Minsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb ArsenalArsenal12Herb FC MinskFC Minsk
20.03Herb FC MinskFC Minsk11Herb ArsenalArsenal
26.09Herb ArsenalArsenal11Herb FC MinskFC Minsk
10.05Herb FC MinskFC Minsk22Herb ArsenalArsenal
09.11Herb ArsenalArsenal00Herb FC MinskFC Minsk
22.06Herb FC MinskFC Minsk12Herb ArsenalArsenal
14.10Herb ArsenalArsenal00Herb FC MinskFC Minsk
26.05Herb FC MinskFC Minsk20Herb ArsenalArsenal

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Minsk jest o 33% lepsza niż Arsenal pod względem odsetku wygranych meczów.

ArsenalDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
0.90
1.10
1.00
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
FC MinskDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

FC Minsk jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Arsenal u siebie
1.10 gola/mecz
FC Minsk na wyjeździe

Progi bramkowe

ArsenalFC Minsk
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Minsk notuje o 9% wyższy wynik niż Arsenal pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemArsenalFC Minsk
Match Corners AVG
8.43 (7/40)
8.00 (3/20)
8.75 (4/20)
Over 6.5 Corners
71% (5/7)
33% (1/3)
100% (4/4)
Over 7.5 Corners
71% (5/7)
33% (1/3)
100% (4/4)
Over 8.5 Corners
43% (3/7)
33% (1/3)
50% (2/4)
Over 9.5 Corners
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)
Over 10.5 Corners
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Over 11.5 Corners
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Over 12.5 Corners
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemArsenalFC Minsk
Corners Earned Match
4.14
4.67
3.75
More Corners Than Opponent
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Over 2.5 Corners Earned
71% (5/7)
100% (3/3)
50% (2/4)
Over 3.5 Corners Earned
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Over 4.5 Corners Earned
43% (3/7)
33% (1/3)
50% (2/4)
Over 5.5 Corners Earned
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)
Over 6.5 Corners Earned
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Corners Earned
29
14
15

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Arsenal notuje o 55% wyższy wynik niż FC Minsk pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemArsenalFC Minsk
Match Cards AVG
2.85 (26/26)
3.46 (13/13)
2.23 (13/13)
Over 0.5 Cards
85% (22/26)
100% (13/13)
69% (9/13)
Over 1.5 Cards
73% (19/26)
85% (11/13)
62% (8/13)
Over 2.5 Cards
46% (12/26)
46% (6/13)
46% (6/13)
Over 3.5 Cards
23% (6/26)
31% (4/13)
15% (2/13)
Over 4.5 Cards
19% (5/26)
31% (4/13)
8% (1/13)
Over 5.5 Cards
12% (3/26)
15% (2/13)
8% (1/13)
Over 6.5 Cards
12% (3/26)
15% (2/13)
8% (1/13)
Over 7.5 Cards
8% (2/26)
8% (1/13)
8% (1/13)
Total Cards
74
45
29
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemArsenalFC Minsk
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1ML Vitebsk171151382.24
2FC Isloch Minsk R.181152382.11
3Dinamo Minsk171133362.12
4FC Gomel20965331.65
5FC Vitebsk20956321.60
6Dinamo Brest20947311.55
7Neman19937301.58
8FC Minsk20848281.40
9Torpedo Zhodino19766271.42
10Slavia Mozyr19577221.16
11Baranovichi20569211.05
12Arsenal20569211.05
13Bate Borisov18387170.94
14FC Dnepr Mogilev20299150.75
15Belshina184311150.83
16Naftan192413100.53