Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Dinamo Brest
Streaki - Dinamo Brest
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dinamo Brest — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Dinamo Brest — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Dinamo Brest — ma więcej rożnych niż przeciwnik (3/3, 100%)
- Dinamo Brest — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Dinamo Brest — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Dinamo Brest — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Dinamo Brest — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Dinamo Brest — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Belshina
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Belshina — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Belshina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Belshina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Belshina — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Belshina — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Belshina — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Belshina — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Belshina — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Belshina — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
Serie - Dinamo Brest
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dinamo Brest — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Dinamo Brest — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Belshina
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Belshina — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Belshina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Belshina — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Belshina — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dinamo Brest jest o 67% lepsza niż Belshina pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dinamo Brest | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.40 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Belshina | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.60 | 2.90 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 2.40 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Wvs Slavia Mozyr4-1
- 03.07.2026Wvs Naftan4-2
- 27.06.2026Dvs FC Minsk0-0
- 20.06.2026Wvs FC Vitebsk2-1
- 13.06.2026Lvs Neman1-3
- 30.05.2026Lvs FC Gomel1-2
- 23.05.2026Wvs Arsenal3-0
- 17.05.2026Dvs FC Dnepr Mogilev1-1
- 10.05.2026Lvs Dinamo Minsk1-2
- 03.05.2026Wvs Bate Borisov3-0
- 05.07.2026Dvs Baranovichi1-1
- 28.06.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-4
- 20.06.2026Lvs Torpedo Zhodino0-2
- 12.06.2026Dvs Bate Borisov1-1
- 31.05.2026Lvs Slavia Mozyr1-2
- 23.05.2026Wvs Naftan5-1
- 15.05.2026Lvs FC Minsk1-5
- 09.05.2026Wvs FC Vitebsk1-0
- 02.05.2026Lvs Neman1-2
- 26.04.2026Lvs FC Gomel0-2
Progi bramkowe
| Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.00 (3/40) | 9.00 (3/20) | — |
Over 6.5 Corners | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 7.5 Corners | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 8.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 9.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 10.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 11.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 12.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 13.5 Corners | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.67 | 6.67 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (3/3) | 100% (3/3) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (3/3) | 100% (3/3) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 67% (2/3) | 67% (2/3) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Corners Earned | 20 | 20 | — |
| Ogółem | Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.33 | 2.33 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (3/3) | 100% (3/3) | — |
Over 2.5 Corners Against | 33% (1/3) | 33% (1/3) | — |
Over 3.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/3) | — |
Corners Against | 7 | 7 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Belshina notuje o 40% wyższy wynik niż Dinamo Brest pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (24/24) | 2.54 (13/13) | 3.55 (11/11) |
Over 0.5 Cards | 88% (21/24) | 85% (11/13) | 91% (10/11) |
Over 1.5 Cards | 83% (20/24) | 85% (11/13) | 82% (9/11) |
Over 2.5 Cards | 54% (13/24) | 46% (6/13) | 64% (7/11) |
Over 3.5 Cards | 38% (9/24) | 31% (4/13) | 45% (5/11) |
Over 4.5 Cards | 21% (5/24) | 8% (1/13) | 36% (4/11) |
Over 5.5 Cards | 8% (2/24) | 0% (0/13) | 18% (2/11) |
Over 6.5 Cards | 4% (1/24) | 0% (0/13) | 9% (1/11) |
Over 7.5 Cards | 4% (1/24) | 0% (0/13) | 9% (1/11) |
Total Cards | 72 | 33 | 39 |
Highest in a Match | 8 | 5 | 8 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dinamo Brest | Belshina | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

