Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Slavia Mozyr
Streaki - Slavia Mozyr
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slavia Mozyr — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Mozyr — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Slavia Mozyr — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Slavia Mozyr — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Slavia Mozyr — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Slavia Mozyr — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Slavia Mozyr — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Slavia Mozyr — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Slavia Mozyr — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
Streaki - FC Dnepr Mogilev
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 11.5 rożnych (3/3, 100%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- FC Dnepr Mogilev — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
Serie - Slavia Mozyr
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slavia Mozyr — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Mozyr — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Serie - FC Dnepr Mogilev
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Dnepr Mogilev — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Slavia Mozyr | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| FC Dnepr Mogilev | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.40 | 1.70 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.07.2026Lvs Dinamo Brest1-4
- 01.07.2026Lvs ML Vitebsk2-4
- 26.06.2026Dvs Baranovichi1-1
- 20.06.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-2
- 14.06.2026Dvs Torpedo Zhodino1-1
- 31.05.2026Wvs Belshina2-1
- 24.05.2026Dvs Bate Borisov1-1
- 17.05.2026Wvs Naftan1-0
- 09.05.2026Lvs FC Minsk1-2
- 03.05.2026Dvs FC Vitebsk0-0
- 31.07.2026Dvs Naftan3-3
- 25.07.2026Wvs Torpedo Zhodino2-1
- 18.07.2026Wvs Osipovichy3-1
- 10.07.2026Lvs FC Minsk1-2
- 04.07.2026Lvs FC Vitebsk0-1
- 28.06.2026Wvs Neman2-0
- 20.06.2026Lvs FC Gomel0-2
- 14.06.2026Lvs Arsenal0-1
- 31.05.2026Dvs Bate Borisov1-1
- 24.05.2026Lvs Dinamo Minsk1-3
Progi bramkowe
| Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Dnepr Mogilev notuje o 8% wyższy wynik niż Slavia Mozyr pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.50 (4/40) | 8.00 (1/20) | 8.67 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 7.5 Corners | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 8.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 9.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.50 | 1.00 | 4.33 |
More Corners Than Opponent | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Corners Earned | 14 | 1 | 13 |
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | 7.00 | 4.33 |
More Corners Than Opponent | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Against | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Against | 75% (3/4) | 100% (1/1) | 67% (2/3) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (1/4) | 100% (1/1) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Corners Against | 20 | 7 | 13 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Slavia Mozyr notuje o 26% wyższy wynik niż FC Dnepr Mogilev pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.64 (22/22) | 4.10 (10/10) | 3.25 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (10/10) | 100% (12/12) |
Over 1.5 Cards | 91% (20/22) | 90% (9/10) | 92% (11/12) |
Over 2.5 Cards | 82% (18/22) | 90% (9/10) | 75% (9/12) |
Over 3.5 Cards | 45% (10/22) | 50% (5/10) | 42% (5/12) |
Over 4.5 Cards | 14% (3/22) | 20% (2/10) | 8% (1/12) |
Over 5.5 Cards | 14% (3/22) | 20% (2/10) | 8% (1/12) |
Over 6.5 Cards | 9% (2/22) | 20% (2/10) | 0% (0/12) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/22) | 10% (1/10) | 0% (0/12) |
Total Cards | 80 | 41 | 39 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slavia Mozyr | FC Dnepr Mogilev | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

