Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC Vitebsk
Streaki - FC Vitebsk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Vitebsk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- FC Vitebsk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- FC Vitebsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Vitebsk — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Neman
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Neman — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Neman — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Neman — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Neman — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Neman — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Neman — powyżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
- Neman — poniżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Neman — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Neman — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Neman — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Neman — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - FC Vitebsk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Vitebsk — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Vitebsk — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - Neman
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Neman — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Neman — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Neman jest o 14% lepsza niż FC Vitebsk pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Vitebsk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.50 | 2.25 |
Strzelone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Neman | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.30 | 2.35 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs FC Gomel1-0
- 12.07.2026Wvs Arsenal3-0
- 04.07.2026Wvs FC Dnepr Mogilev1-0
- 27.06.2026Dvs Dinamo Minsk1-1
- 20.06.2026Lvs Dinamo Brest1-2
- 13.06.2026Wvs ML Vitebsk2-1
- 31.05.2026Lvs Baranovichi2-3
- 23.05.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-3
- 17.05.2026Dvs Torpedo Zhodino1-1
- 09.05.2026Lvs Belshina0-1
- 11.07.2026Dvs FC Gomel1-1
- 04.07.2026Lvs Arsenal0-1
- 28.06.2026Lvs FC Dnepr Mogilev0-2
- 21.06.2026Lvs Dinamo Minsk1-3
- 13.06.2026Wvs Dinamo Brest3-1
- 30.05.2026Lvs ML Vitebsk1-2
- 24.05.2026Wvs Baranovichi2-1
- 15.05.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-1
- 09.05.2026Lvs Torpedo Zhodino0-1
- 02.05.2026Wvs Belshina2-1
Progi bramkowe
| FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Neman notuje o 39% wyższy wynik niż FC Vitebsk pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.75 (4/40) | 6.00 (1/20) | 8.33 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 8.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 9.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 10.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 11.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 12.5 Corners | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 2.00 | 5.33 |
More Corners Than Opponent | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (1/4) | 0% (0/1) | 33% (1/3) |
Corners Earned | 18 | 2 | 16 |
| Ogółem | FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.25 | 4.00 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (2/4) | 0% (0/1) | 67% (2/3) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (4/4) | 100% (1/1) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Against | 25% (1/4) | 100% (1/1) | 0% (0/3) |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/4) | 0% (0/1) | 0% (0/3) |
Corners Against | 13 | 4 | 9 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Vitebsk notuje o 25% wyższy wynik niż Neman pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.26 (23/23) | 3.64 (11/11) | 2.92 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
Over 1.5 Cards | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
Over 2.5 Cards | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
Over 3.5 Cards | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
Over 4.5 Cards | 22% (5/23) | 27% (3/11) | 17% (2/12) |
Over 5.5 Cards | 9% (2/23) | 18% (2/11) | 0% (0/12) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
Total Cards | 75 | 40 | 35 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 5 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Vitebsk | Neman | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

