Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Arsenal
Streaki - Arsenal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Arsenal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Arsenal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal — powyżej 2.5 spalonych (4/4, 100%)
- Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Arsenal — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Arsenal — ma więcej rożnych niż przeciwnik (4/5, 80%)
- Arsenal — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- Arsenal — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Streaki - Torpedo Zhodino
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Torpedo Zhodino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Torpedo Zhodino — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Torpedo Zhodino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Torpedo Zhodino — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Torpedo Zhodino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Torpedo Zhodino — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
- Torpedo Zhodino — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Torpedo Zhodino — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Torpedo Zhodino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Torpedo Zhodino — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Torpedo Zhodino — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Torpedo Zhodino — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Torpedo Zhodino — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Torpedo Zhodino — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Torpedo Zhodino — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Arsenal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Serie - Torpedo Zhodino
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Torpedo Zhodino — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Torpedo Zhodino — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Torpedo Zhodino — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Torpedo Zhodino — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Torpedo Zhodino — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Torpedo Zhodino jest o 17% lepsza niż Arsenal pod względem odsetku wygranych meczów.
| Arsenal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Torpedo Zhodino | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.40 | 2.35 |
Strzelone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Belshina0-2
- 14.08.2026Lvs Slavia Mozyr1-3
- 07.08.2026Lvs Naftan0-3
- 01.08.2026Lvs FC Minsk1-2
- 12.07.2026Lvs FC Vitebsk0-3
- 04.07.2026Wvs Neman1-0
- 26.06.2026Dvs FC Gomel1-1
- 21.06.2026Wvs Bate Borisov3-2
- 14.06.2026Wvs FC Dnepr Mogilev1-0
- 30.05.2026Lvs Dinamo Minsk0-1
- 24.08.2026Dvs FC Dnepr Mogilev0-0
- 20.08.2026Lvs Dinamo Minsk0-4
- 08.08.2026Lvs Dinamo Brest0-1
- 25.07.2026Lvs FC Dnepr Mogilev1-2
- 11.07.2026Lvs Baranovichi0-1
- 05.07.2026Lvs FC Isloch Minsk R.0-2
- 27.06.2026Wvs Bate Borisov3-0
- 20.06.2026Wvs Belshina2-0
- 14.06.2026Dvs Slavia Mozyr1-1
- 29.05.2026Wvs Naftan4-0
Progi bramkowe
| Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Torpedo Zhodino notuje o 17% wyższy wynik niż Arsenal pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.67 (6/40) | 9.40 (5/20) | 11.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (4/6) | 60% (3/5) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 67% (4/6) | 60% (3/5) | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 67% (4/6) | 60% (3/5) | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 50% (3/6) | 40% (2/5) | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 50% (3/6) | 40% (2/5) | 100% (1/1) |
Over 11.5 Corners | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/5) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.33 | 5.60 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (6/6) | 100% (5/5) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 32 | 28 | 4 |
| Ogółem | Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.33 | 3.80 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 67% (4/6) | 60% (3/5) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (4/6) | 60% (3/5) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (3/6) | 40% (2/5) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (2/6) | 20% (1/5) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 17% (1/6) | 0% (0/5) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/5) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/6) | 0% (0/5) | 0% (0/1) |
Corners Against | 26 | 19 | 7 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Torpedo Zhodino notuje o 17% wyższy wynik niż Arsenal pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.28 (25/25) | 3.07 (15/15) | 3.60 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 96% (24/25) | 93% (14/15) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 76% (19/25) | 73% (11/15) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Cards | 52% (13/25) | 40% (6/15) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 32% (8/25) | 27% (4/15) | 40% (4/10) |
Over 4.5 Cards | 24% (6/25) | 27% (4/15) | 20% (2/10) |
Over 5.5 Cards | 12% (3/25) | 13% (2/15) | 10% (1/10) |
Over 6.5 Cards | 12% (3/25) | 13% (2/15) | 10% (1/10) |
Over 7.5 Cards | 8% (2/25) | 7% (1/15) | 10% (1/10) |
Total Cards | 82 | 46 | 36 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 10 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Arsenal | Torpedo Zhodino | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

